betclic

Zieliński: Nie musimy szukać dodatkowej motywacji

Ostatnia aktualizacja: 18/03/16 18:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Cracovia w meczu 28. kolejki Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Trener "Pasów", Jacek Zieliński powiedział na konferencji prasowej, że stawką tego spotkania może być zajęcie trzeciego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej. 

W niedzielnym meczu pauzować za kartki będą Bartosz Kapustka i Deleu. Z drużyną wciąż nie trenuje Dariusz Zjawiński, a Hubert Adamczyk jest chory. Po szczegółowych badaniach barku Damiana Dąbrowskiego okazało się, że potrzebny będzie zabieg operacyjny, który odbędzie się we wtorek. Dla Damiana ten sezon się skończył. Trener Adam Nawałka już o tym wie. Szkoda, bo Dąbrowski mógł powalczyć w kadrze o wielką rzecz, jaką jest występ na Euro. Gdyby nie kontuzja, wziąłby udział w zgrupowaniu reprezentacji. Wypadł nam ze składu ważny zawodnik. Musimy się z tym jednak pogodzić – powiedział Zieliński.

Ostatnio nie mieliśmy wielu problemów z kontuzjami i kartkami, ale teraz przyszedł taki czas, że wszystko się posypało. Nie jest jednak tak, że będziemy załamywać ręce i szukać sobie alibi – dodał 54-letni szkoleniowiec.

Podczas niedzielnego meczu trener Jacek Zieliński nie będzie mógł siedzieć na ławce rezerwowych. To kara za jego zachowanie podczas spotkania z Legią Warszawa.

Ostatni raz oglądałem mecz swojej drużyny z trybun kilka lat temu, gdy prowadziłem Polonię Warszawa. Nie będę jednak komentował tej decyzji. Czasami tak jest. Drużynę z ławki będzie prowadził Piotr Górecki. Ja dostałem wyraźny zakaz komunikowania się z drużyną. Mamy już plan na Pogoń, ale teraz musimy zrobić wszystko, by zadziałało on na boisku. To może być mecz o trzecie miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. Nie musimy szukać dodatkowej motywacji – dodał trener Cracovii.

Krakowska drużyna zajmuje obecnie trzecie miejsce w Ekstraklasie. Ma na swoim koncie tyle samo punktów co Pogoń.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!