betclic

Zieliński: O żadnym kryzysie nie ma mowy

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 21:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- O żadnej sytuacji kryzysowej nie ma mowy. Zdarzyło się, przegraliśmy po meczu, który stał na dobrym poziomie. Przełknęliśmy gorycz utraty punktów i każda taka sytuacja może czegoś nauczyć - przyznał szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński przed piątkowym starciem z Zagłębiem w Lubinie.

W ostatnią sobotę Cracovia przegrała z Termalicą Bruk-Betem Nieciecza, chociaż to nie beniaminek, tylko Pasy były faworytem tego meczu. - Może zabrzmi to jak żart, ale nawet porażka ma swoje plusy jeśli chodzi o funkcjonowanie drużyny. Wtedy można zaobserwować, jak niektórzy piłkarze reagują, dochodzą do siebie. Fajnie, że mieliśmy imponującą serię meczów bez porażki, był entuzjazm i poklepywanie po plecach, ale już wcześniej mówiłem, że w końcu się potkniemy, więc podchodzę do tego spokojnie - stwierdził opiekun krakowian.

Zieliński uważa, że "Zagłębie to beniaminek, ale trochę fałszywy" - Wrócili do Ekstraklasy w bardzo dobrym stylu, ale inaczej niż w poprzednich latach i nie było tam rewolucji. Utrzymany został zespół, który wywalczy awans, a do tego doszło kilku zawodników. To solidna drużyna, nawet patrząc na same nazwiska. Większość piłkarzy jest otrzaskanych na boiskach ekstraklasy, a z niektórymi pracowałem - zaznaczył.

Piątkowe starcie rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela