betclic

Zieliński: Piast to wciąż kandydat na mistrza Polski

Ostatnia aktualizacja: 15/04/16 17:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Szkoleniowiec Cracovii Jacek Zieliński uważa, że Piast Gliwice wciąż "kandydat do mistrzostwa". Pasy zmierzą się z gliwiczanami w sobotę na wyjeździe.

- Jeżeli po 30 kolejkach ma się tylko jeden punkt mniej od lidera, to jest się realnym kandydatem do tytułu mistrza Polski. Powinno się oceniać zespół Piasta przez pryzmat całego sezonu - przyznał Zieliński na piątkowej konferencji prasowej.

- Zapowiadałem, że wiosna będzie dla nas zdecydowania cięższa. Liczyłem jednak, że uda się zdobyć trochę więcej punktów. Nie udało się, musimy to przełknąć i szukać ich w fazie mistrzowskiej - dodał opiekun Pasów.Gra o 1,5 punktu już się skończyła - zapewnił.

- Myślę, że jest możliwość przygotowania sobie formy na siedem ostatnich meczów, ale wejście w rundę finałową jest bardzo płynne i trudno o możliwość wstrzelenia się. Można spróbować pocelować w lepsze przegotowanie zawodników, jak to było rok temu z Lechem Poznań, ale trzeba pamiętać, że do tego dochodzą sprawy zdrowotne i kartkowe, które zawsze sprawiają jakieś problemy - przypomniał były trener poznańskiego Lecha.

W pierwszej fazie rozgrywek krakowianie przegrali u siebie z Piastem 1:2, zaś w Gliwicach zremisowali 2:2.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela