betclic

Zieliński przed derbami Krakowa: Spotyka się dwóch zranionych przeciwników

Ostatnia aktualizacja: 05/08/16 13:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Uważam, że derby nie mają faworyta. My jesteśmy w specyficznej sytuacji kadrowej, trudniejszej niż przed rozpoczęciem ligi. Ale Wisła też ma swoje problemy – powiedział tuż przed derbowym starciem z Wisłą Kraków szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński.

Po 3. kolejkach LOTTO Ekstraklasy Pasy zajmują w ligowej tabeli ósme miejsce. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Małopolski zgromadziła na swoim koncie cztery punkty. Natomiast Biała Gwiazda plasuje się na jedenastej lokacie.

– Paweł Jaroszyński jest dalej w fazie rehabilitacji, po meczu z Górnikiem Łęczna doszła kontuzja Damiana Dąbrowskiego. Nie ma już z nami Bartosza Kapustki, który zadebiutował już w barwach Leicester City – powiedział Jacek Zieliński, cytowany przez "cracovia.pl".

– Anton Karachanakov trenuje już z drużyną, ale trudno na razie powiedzieć, czy może być gotowy, by znaleźć się w osiemnastce meczowej. Pozostali zawodnicy są gotowi do gry – kontynuował były szkoleniowiec Lecha Poznań.

– Uważam, że derby nie mają faworyta. My jesteśmy w specyficznej sytuacji kadrowej, trudniejszej niż przed rozpoczęciem ligi. Ale Wisła też ma swoje problemy, dwa mecze ostatnio przegrane. Można powiedzieć, że spotyka się dwóch zranionych przeciwników
– zaznaczył.

– Wszystko rozstrzygnie się na boisku, na chwilę obecną każdy ma równe szanse. My liczymy na swoją publiczność i atut swojego boiska
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!