betclic

Zieliński: Smutny wieczór na Kałuży

Ostatnia aktualizacja: 13/09/15 09:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Cracovii Jacek Zieliński na pomeczowej prasowej przyznał, że w kluczowych momentach spotkania z Termaliką jego zespołowi zabrakło konsekwencji oraz koncentracji i to dlatego drużyna z Krakowa poniosła porażkę w 8. kolejce Ekstraklasy.

- To jest smutny wieczór na Kałuży. Przegraliśmy ten mecz na własne życzenie. Na gorąco nie analizowaliśmy tego spotkania. Ocenimy go na spokojnie w późniejszym czasie.
- powiedział szkoleniowiec "Pasów" cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Musimy zareagować na to co się stało. Jest to ciężki moment dla nas - taka chwila próby. Następne spotkania pokażą, jaką jesteśmy drużyną - dodał Zieliński.

- Brak konsekwencji i koncentracji zaważył w dzisiejszym spotkaniu. W momentach przełomowych nie mieliśmy takiego "błysku" - zakończył trener krakowskiej drużyny.

Cracovia odniosła drugą porażkę w tym sezonie Ekstraklasy. "Pasy" na swoim koncie mają 12 punktów i aktualnie zajmuję trzecią pozycję w tabeli. Zawodnicy prowadzeni przez Zielińskiego w kolejnym ligowym spotkaniu pojadą do Lubina, gdzie zmierzą się z Zagłębiem. Mecz ten odbędzie się 18 września o godz. 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela