betclic

Zieliński: W najbliższych meczach czeka nas egzamin

Ostatnia aktualizacja: 25/02/16 20:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Zawsze nastawiamy się na trudne mecze. Zagłębie zdobyło jeden punkt na wiosnę, ale rywali mieli bardzo ciężkich. Myślę, że to zespół, który gra dobrą piłkę - mówił przed piątkowym starciem z Miedziowymi szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński.

- My jesteśmy w dobrej dyspozycji. Podchodzimy z szacunkiem do każdego rywala, ale bez żadnych obaw i kompleksów - zapewniał na czwartkowej konferencji prasowej trener Pasów.

- To zespół, który gra dobrą piłkę i jest mieszanką rutyny z młodością. Ale mamy plusy, ponieważ jesteśmy w dobrej dyspozycji. Moja drużyna piłkarsko na tyle okrzepła, że nie musimy się bać
- dodaje Zieliński.

Trener krakowian wypowiedział się również na temat obecnej pozycji swoich podopiecznych w tabeli. Cracovia zajmuje trzecią lokatę i traci do liderującego Piasta Gliwice zaledwie siedem punktów. - Znajdowanie się na podium w rundzie zasadniczej jeszcze nic nie daje. Weryfikować nas będą kolejki od 30. do 37. Cieszymy się tym co jest, ale piłka jest przewrotna, dlatego bardzo spokojnie do tego podchodzimy. Zachowujemy umiar i chłodną głowę. W najbliższych pięciu meczach czeka nas prawdziwy egzamin - stwierdził.

Piątkowe starcie na Kałuży 1 rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela