betclic

Zieliński: Walczymy o więcej niż trzecie miejsce

Ostatnia aktualizacja: 28/04/16 23:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z niedawnego meczu Cracovii z Legią)

- Ruch od dłuższego czasu jest targany problemami, ale nie przypuszczam, by miało to jakikolwiek wpływ na postawę drużyny - przyznał przed piątkowym starciem w Chorzowie szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński.

Opiekun Pasów w kilku zdaniach ocenił podopiecznych Waldemara Fornalika. - Nasi rywale radzą sobie dobrze, są w pierwszej ósemce i w każdym meczu pokazują, że walczą do końca - zaznaczył.

- Nas jednak interesuje utrzymanie miejsca, które zajmowaliśmy parę tygodni temu, czyli trzeciego. Walczymy o jak najwyższą lokatę - zadeklarował były trener poznańskiego Lecha. - To, że przegraliśmy wysoko na Legii [0:4-przyp.red] nie zmienia naszego podejścia. Gra w europejskich pucharach byłaby dla Cracovii czymś historycznym, więc jeżeli byłaby ku temu okazja, dlaczego mielibyśmy nie skorzystać? - zapytał retorycznie szkoleniowiec.

Po 33 kolejkach krakowianie zajmują 4. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 27 punktów, natomiast Niebiescy są o cztery lokaty niżej i uzbierali o sześć "oczek" mniej.

Piątkowe starcie rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!