betclic

Zieńczuk: W Ruchu jest optymistycznie

Ostatnia aktualizacja: 19/01/16 09:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

37-letni ofensywny pomocnik Ruchu Chorzów, Marek Zieńczuk przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem cała drużyna bardzo dobrze przepracowała sześciodniowy obóz przygotowawczy w Kamieniu.

– Myślę, że bardzo dobrze przepracowaliśmy ten tydzień, ciężko trenowaliśmy. Na szczęście kontuzje nas omijały. Wygraliśmy dwa sparingi, więc jest optymistycznie, ale te zwycięstwa nie są najważniejsze. One budują w jakiś sposób morale, ale ważne, że wykonaliśmy dobrą robotę – przyznał były skrzydłowy Wisły Kraków, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

To co wykonaliśmy do tej pory, to pewnego rodzaju podwaliny do kolejnego etapu przygotowań. Obciążenia, im bliżej pierwszego meczu ligowego, będą maleć. Będziemy się wtedy koncentrować na poprawie szybkości i zgraniu zespołu. Na kolejnym obozie przyjdzie także czas na polepszenie stałych fragmentów gry – kontynuował doświadczony zawodnik.

– Szczerze mówiąc to ciężko było odpocząć w niedzielę, bo taki wolny dzień zaraz po zgrupowaniu jest bardzo intensywny. Wiadomo, że pojawiła się tęsknota za domem, za rodziną i człowiek w ten jeden dzień chce nadrobić wszystko oraz zrewanżować dzieciom tę rozłąkę. Ten dzień zawsze jest intensywny, więc z tą regeneracją jest ciężko, ale ważne, żeby głowa odpoczęła – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela