betclic

Zirytowany Guardiola: Nie przeszkadzajcie mi

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 17:40, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Bayern Monachium szykuje się do spotkania z Vfl Wolfsburg w Pucharze Niemiec. Trenera Bawarczyków, Josepa Guardiolę, zirytowały pytania o jego przyszłość w klubie.

Thierry Henry, legenda Arsenalu Londyn, stwierdził dzisiaj, że hiszpański szkoleniowiec prędzej czy później trafi do Premier League. Sam zainteresowany natomiast nie zamierza odpowiadać na pytania związane z jego przyszłością. - Temat jest zawsze taki sam. Nie zamierzam odpowiadać. Nie przeszkadzajcie mi już nigdy więcej pytaniami na ten temat -powiedział zirytowany Guardiola cytowany przez portal skysports.com.

Hiszpan podkreślił, że o wiele ważniejszym tematem jest w tej chwili zbliżające się spotkanie z Vfl Wolfsburg w Pucharze Niemiec. - Ten mecz jest dla nas niczym finał, to o wiele istotniejszy temat do dyskusji. Proszę, mamy dopiero październik. Przed nami wciąż siedem miesięcy sezonu, a ja muszę wygrywać, wygrywać, wygrywać - skwitował Guardiola.
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 666 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6153
Kibicuje:
Real Madryt
27.10.2015 / 17:58:29
Można mieć różne podejście. Przyszłość zawsze może zaskoczyć i w sposób nieoczekiwany pokrzyżować plany. On widocznie nie lubi ryzykować za bardzo wychodząc myślami w przyszłość, dlatego skupia się na teraźniejszości i obecnym sezonie.