betclic

Zmarzlik: Decydowały niuanse, byłem blisko

Ostatnia aktualizacja: 05/04/16 18:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stiopa, wikipedia

Bartosz Zmarzlik w finałowym wyścigu XIII Memoriale Edwarda Jancarza w Gorzowie musiał uznać wyższość jedynie Patryka Dudka i jest zadowolony ze swojej dyspozycji przed zbliżającym się startem nowego sezonu w PGE Ekstralidze. 

- Traktuję poważnie takie turnieje i chcemy jeździć coraz szybciej. Silnik miałem prosto z kartonu, więc drugie miejscu jest chyba niezłe - podkreślił Zmarzlik w rozmowie z "Radiem Zachód". 

- W finałowym biegu jechali sami najlepsi. Dla niektórych był to już siódmy wyścig w tych zawodach, więc na pewno coś znaleźli w ustawieniach. Decydowały niuanse - stwierdził indywidualny mistrz świata juniorów. 

- Patryk Dudek nie był poza moim zasięgiem. Dolatywała szpryca, więc byłem blisko. W rundzie zasadniczej ja z nim wygrałem, w finale zwyciężył on, ale ważne, że wszystko zostało w lubuskim - podsumował Bartosz Zmarzlik. 

Stal Gorzów nowy sezon rozgrywek PGE Ekstraligi rozpocznie w piątek 8 kwietnia wyjazdową konfrontacją z broniącą tytułu Fogo Unią Leszno. Transmisja od godz. 19:30 w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!