betclic

Zmarzlik: Negocjacje nie skończyły się w 10 minut

Ostatnia aktualizacja: 06/12/15 07:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Bartosz Zmarzlik niedawno przedłużył o trzy lata swój kontrakt z gorzowską Stalą. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów nie wyklucza, że jego związek z drużyną z północnej części Ziemi Lubuskiej potrwa kolejnych kilka sezonów więcej.

- Rok 2017 będzie dla mnie pierwszym rokiem w gronie seniorów i dlatego nie chciałbym się nigdzie wybierać. W 2018 roku również chcę walczyć o punkty dla Stali Gorzów, bo w klubie jest wszystko w porządku i nie widzę opcji, by być poza Gorzowem - podkreślił uczestnik cyklu Grand Prix 2016 dla oficjalnej strony Stali.

- Za trzy lata myślę, że dogadamy się znów szybko i skutecznie. Oczywiście muszę sobie na to zapracować wynikiem -
podkreślił podstawowy junior ośmiokrotnych mistrzów Polski, który walczył o swoją nową umowę, dłużej niż wszystkim się wydawało.

- Negocjacje nie skończyły się w dziesięć minut czy na jednym spotkaniu. Spotkań było kilka, omawialiśmy wiele aspektów, ale myślę, że i tak szybko dograliśmy sprawę - podsumował Bartosz Zmarzlik.

Oprócz czempiona globu juniorów w ekipie Stali w przyszłym sezonie będą startować Adrian Cyfer, Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki, Słoweniec Matej Zagar oraz Duńczycy Niels Kristian Iversen i Michael Jepsen Jensen.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!