betclic

"Zmarzlik to absolutny faworyt GP Polski"

Ostatnia aktualizacja: 20/08/15 12:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcin Baran, wikicommons

Honorowy prezes gorzowskiej Stali Władysław Komarnicki nie kryje dumy, że 29 sierpnia najlepsi żużlowcy świata po raz piąty z rzędu będą rywalizować na torze obiektu im. Edwarda Jancarza.

W stawce szesnastu zawodników Grand Prix Polski, ósmej eliminacji tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata, znajdują się Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski oraz Bartosz Zmarzlik, który wystąpi z "dziką kartą".

- Nie przypominam sobie by była kiedyś taka impreza w Gorzowie, która by przyciągnęła ludzi z całego świata - podkreślił Komarnicki w rozmowie z oficjalną stroną Stali.

- To jest najlepszy produkt, który mogliśmy sprowadzić do Gorzowa. Ten pięcioletni okres był wspaniały. Zweryfikował całą moją kadrę, którą zatrudniłem jako ówczesny prezes Stali Gorzów. Te pięć lat pokazało, że Stal osiągnęła perfekcyjny system organizacyjny - nie krył satysfakcji były sternik drużyny z północy Ziemi Lubuskiej, który mocno wierzy w kolejny sukces Zmarzlika przed własną publicznością.

- Bartek jest zawodnikiem kompletnym, który zna ten tor jak nikt inny. Dla mnie jest to absolutny faworyt. Myślę że takim drugim, który będzie fruwał na tym torze będzie Tai Woffinden - podsumował Władysław Komarnicki.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!