betclic

Zmarzlik: Wymagam od siebie coraz więcej

Ostatnia aktualizacja: 12/09/15 09:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stiopa, wikicommons

- Trzeba zrobić wszystko z zimną głową - wyznał Bartosz Zmarzlik w rozmowie z oficjalną stroną gorzowskiej Stali na temat przygotowań do startów jako stały uczestnik w przyszłorocznym cyklu Grand Prix.

Indywidualny mistrz Polski juniorów przebił się do ścisłej czołówki najlepszych żużlowców globu, wygrywając turniej Grand Prix Challenge w Rybniku.

- Nie spodziewam się rewolucyjnych zmian, ale korekty będą na pewno potrzebne. Będę robił wszystko tak, aby klub nie ucierpiał. Zresztą nie jestem jedynym, który jeździ w lidze i w Grand Prix - uspokaja kibiców gorzowskiego klubu Zmarzlik.

- Z roku na rok wymagam od siebie więcej. Będę chciał się przygotować jeszcze lepiej niż teraz, choć na ten sezon byłem bardzo dobrze przygotowany. Pod koniec każdego sezonu wiem nad czym muszę pracować zimą, teraz też wyciągnąłem wnioski i będę dążyć do jeszcze lepszej dyspozycji - podsumował wątek lider klasyfikacji generalnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

Obok Bartosza Zmarzlika awans do cyklu Grand Prix 2016 wywalczył w Rybniku również Piotr Pawlicki. Starszemu z braci - Przemkowi do promocji zabrakło jednego punktu w Grand Prix Challenge.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!