betclic

Zmiany kadrowe w Wiśle. Głowacki jednak zostanie?

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 12:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Emmanuel Sarki odejdzie po sezonie z Wisły Kraków, natomiast Witalij Bałaszow oraz Rafael Crivellaro dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Informację tę potwierdził szkoleniowiec krakowian, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda prowadzi także rozmowy z Arkadiuszem Głowackim w sprawie przedłużenia umowy i chce również wykupić Rafała Wolskiego.

- W przerwie letniej będziemy chcieli rozstać się z Witalijem Bałaszowem i Rafaelem Crivellaro. Maja oni jeszcze kontrakty z Wisłą, ale obaj mają wolna rękę w poszukiwaniu pracodawcy. Kończy się kontrakt Emmanuela Sarkiego, który nie będzie przedłużony - mówił Wdowczyk cytowany przez oficjalną witrynę krakowian.

- W sprawie Arka Głowackiego nadal prowadzimy rozmowy. Ja uważam, że powinien zostać na kolejny sezon. Nie wszystko zależy ode mnie, ale od rozmów Arka z przedstawicielami klubu. Jestem za tym, by pozostał w zespole, choć nie w takim wymiarze meczowym, jak to ma aktualnie miejsce. Jest ikoną tej drużyny - zaznaczył trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Drimnagh
Zarejestrowany od: 386 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +148
Kibicuje:
Wisła Kraków Polska Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza
11.05.2016 / 17:34:26
Głowacki już nie tak szybki, błędy mu się zdarzają, ale wciąż jest nieustępliwy i serducho za Wisłe co mecz daje jak powinien kapitan!

Tabela