betclic

"Zmiany zachodzące w Śląsku są pozytywne"

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 19:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trzeba bardzo dużą koncentrację przykładać do każdego spotkania, ponieważ w prosty sposób można zgubić punkty z drużynami, które wydawałoby się, że są niżej notowane – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie asystent Mariusza Rumaka w Śląsku Wrocław, Dariusz Sztylka.

Zielono-biało-czerwoni po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli siódme miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dziesięć punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie trzy "oczka". 

Muszę przyznać, że wszystkie zmiany zachodzące w zespole są pozytywne. Wyniki, które osiągamy są zadowalające, zarówno dla piłkarzy, jak i dla nas. Wiemy jednak, ze stać nas na więcej. Chcemy poprawić jakość oraz styl gry – przyznał Dariusz Sztylka, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

Po początku sezonu można wnioskować, że będzie to niezmiernie wyrównana liga. Trzeba bardzo dużą koncentrację przykładać do każdego spotkania, ponieważ w prosty sposób można zgubić punkty z drużynami, które wydawałoby się, że są niżej notowane – kontynuował.

Podchodzimy indywidualnie do każdego piłkarza. Oceniamy formę, przygotowanie fizyczne oraz motoryczne. Następnie staramy się z tak dostosować trening, by wszyscy niebawem znaleźli się na podobnym poziomie. I tak na przykład zawodnicy, którzy nie przepracowali okresu przygotowawczego, teraz mają więcej jednostek treningowych – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela