betclic

Znamy plan przygotowań Lecha do nowego sezonu

Ostatnia aktualizacja: 02/06/16 20:44, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Cztery mecze kontrolne rozegrają piłkarze Lecha Poznań przed powrotem na ligowe boiska - informuje oficjalna strona poznańskiej ekipy. Wśród sparingpartnerów Kolejorza są Arka Gdynia i Wisła Płock. Oba zespoły w przyszłym sezonie będą grały w Ekstraklasie. 

Zespół Jana Urbana przygotowania do nowego sezonu rozpocznie 13 czerwca. Pięć dni później rozegra pierwszy mecz sparingowy. 18 czerwca w ramach obchodów 85-lecia Victorii Września zmierzy się z tym klubem. Dwa dni później poznaniacy wyjadą na dziesięciodniowe zgrupowanie do Sochocina.

W trakcie obozu lechici zagrają dwa mecze kontrolne. 22 czerwca zagrają z Wisłą Płock, która w przyszłym sezonie zagra w Ekstraklasie. Kilka dni później rywalem poznaniaków będzie drugi z beniaminków, czyli Arka Gdynia. To spotkanie zostanie rozegrane 28 lub 29 czerwca w Ostródzie. Decyzja dotycząca terminu rozegrania tego spotkania zostanie podjęta w późniejszym terminie.

Już po powrocie do stolicy Wielkopolski Lech zagra ostatni mecz sparingowy. Sztab szkoleniowy Kolejorza chce zagrać 1 lipca, ale nie jest jeszcze znany zespół, z którym zagrają poznaniacy. Osiem dni później odbędzie się mecz o Superpuchar Polski. Rozgrywki Ekstraklasy wystartują 15 lipca.

Godziny rozpoczęcia meczów nie są jeszcze znane.

Plan sparingów Lecha:

18 czerwca: Lech Poznań - Victoria Września, Września
22 czerwca: Lech Poznań - Wisła Płock, Sochocin
28/29 czerwca: Lech Poznań - Arka Gdynia, Ostróda
1 lipca: Lech Poznań - rywal do ustalenia, Poznań
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela