betclic

Lech ogłosił plany zimowych przygotowań

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 12:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Sztab szkoleniowy Lecha Poznań ogłosił plan zimowych przygotowań pierwszej drużyny. Podopieczni Nenada Bjelicy zimą wyjadą na jedno zgrupowanie - poinformował klub za pośrednictwem strony internetowej.

Poznaniacy ostatni mecz w 2017 roku rozegrają w sobotę 17 grudnia z Cracovią. Następnie rozpoczną trzytygodniowe urlopy, a ponownie w klubie pojawią się 9 stycznia. Najpierw przez osiem dni będą trenowali na własnych obiektach, a później wyjadą na zgrupowanie do cypryjskiej miejscowość Ajia Napa.

W trakcie zimowych przygotowań drużyna "Kolejorza" planuje rozegrać pięć meczów sparingowych, w tym jeden jeszcze przed wylotem na Cypr, a trzy podczas zgrupowania. Sparingpartnerzy Lecha nie są jeszcze znani.

- Zdecydowaliśmy się na Cypr z kilku powodów. Przede wszystkim pogody. Tam jest zdecydowanie lepsza niż na miejscu w Poznaniu. Klub otrzymał bardzo ciekawą propozycję dotyczącą warunków pobytu. To bardzo ważne, żebyśmy mieli dobrze przygotowane boiska i okazję do gry z ciekawymi sparingpartnerami - powiedział trener Lecha, Nenad Bjelica.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz
Senior
Darkheim
Zarejestrowany od: 741 dni
Ilość komentarzy: 565
Oceny: +2076
Kibicuje:
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska
18.11.2016 / 21:26:13
cyt. "
Poznaniacy ostatni mecz w 2017 roku rozegrają w sobotę 17 grudnia z Cracovią" Oj to nieźle skoro wiadomo już co będzie za rok...poprawcie tą wtopę.

Tabela