Prowadzimy z Ukrainą po pięknym golu Błaszczykowskiego! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 21/06/16 16:50, Komentarzy: 47

27
47

Trwa rywalizacja w grupie C EURO 2016. Polska remisuje z Ukrainą, a Niemcy prowadzą 1:0 z Irlandią Północną po pierwszej połowie.

Biało-czerwoni już w trzeciej minucie mogli objąć prowadzenie. Swoją szansę miał Arkadiusz Milik, ale dobrą interwencją popisał się Pjatow. Za moment świetną okazję miał Robert Lewandowski, lecz uderzył niecelnie.

Z biegiem czasu spotkanie wyrównało się, oba zespoły miały swoje kolejne okazje. A w korespondencyjnym pojedynku Niemcy objęli prowadzenie w 29 minucie. Autorem gola był Mario Gomez.

Więcej bramek już nie zobaczyliśmy. Po pierwszej połowie Polska bezbramkowo remisuje z Ukrainą, a Niemcy prowadzą 1:0 z Irlandią Północną.

W 54 minucie objęliśmy prowadzenie po golu Jakuba Błaszczykowskiego.

A oto w jakich składach wyszły poszczególne drużyny:

Polska: Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Jodłowiec, Kapustka, Zieliński, Milik - Lewandowski

Ukraina: Pyatov - Fedetskiy, Kucher, Khacheridi, Butko - Stepanenko, Rotan - Yarmolenko, Zinchenko, Konoplyanka - Zozulja

Niemcy: Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Hector - Khedira, Kroos, Müller, Özil, Götze - Gomez

Irlandia Północna: McGovern; Hughes, Cathcart, McAuley, J.Evans; C. Evans, Davis, Norwood; Ward, Dallas, Washington

Wynik meczu Polski i wiele innych zdarzeń dotyczących EURO można typować na stronie Bet.pl.
Oceny: +13748
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
21.06.2016 / 19:50:49
Niewiem co odbiło Adamowii żeby dac Cionka zamiast Salomona :-| Piekna gra Pazdana Glika Jedzy + Błaszczyk Grosik + Milika Lewego najwiekszy plus Krycha bez 2 zdań !
widac było ze gramy zeby przeanalizowac inne warjaty , zreszta pisałem juz pare dni temu ze bedzie 40-60 min przepychaniny . BRAWO POLACY !
dawidinho
21.06.2016 / 19:13:00
POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!1 ależ to Kuba zrobił!
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1532 dni
Ilość komentarzy: 3792
Oceny: +25804
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
21.06.2016 / 19:11:13
KUBA!!! TAK! Ten Kuba mieszka 7 minut autem stąd! Znam jego miejscowość urodzenia! Brawo KUBA!
shotek
Zarejestrowany od: 191 dni
Ilość komentarzy: 582
Oceny: +4259
Legia Warszawa
21.06.2016 / 19:03:17
wszyscy mówią o napastnikach ale i w obronie jest problem w wielu okazjach było widać że nasi obrońcy nie kryli dobrze nie wiem co sie dzieje z całą drużyną w meczu z irlandią dobrze grali i atakowali utrzymowali się przy piłce a nie tak jak teraz z ukrainą ale jeśli chce się wygrać trzeba atakować a nawałka mógł wpuścić błaszczykowskiego
kikzzz
Zarejestrowany od: 182 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +127
21.06.2016 / 19:00:39
Ten mecz świetnie obnaża mankamenty naszej kadry... Niestety nie ma u nas nikogo, kto w środku pola mógłby kreować grę. W poprzednich meczach był Błaszczykowski i Piszczek oraz Grosicki, którzy ciągnęli grę skrzydłami. Teraz ich nie ma i nie ma pomysłu na grę... Skuteczność naszych napastników to już w ogóle temat na inną rozmowę.
ECIII
Zarejestrowany od: 383 dni
Ilość komentarzy: 725
Oceny: +1194
Arsenal Londyn Everton West Ham United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Inter Mediolan Napoli Jagiellonia Białystok Polska
21.06.2016 / 18:58:25
Tak chcieliście Zielińskiego w pierwszej 11 teraz już wiecie czemu grzeje ławe.
azyzz
Zarejestrowany od: 167 dni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +30
Chelsea Londyn
21.06.2016 / 18:55:49
W pierwszej połowie jak za starych czasów Fornalika i spotkań z Ukraińcami.
21.06.2016 / 18:52:50
Środek pola jak narazie przejęty przez Ukraińców, słabo Jodła i Zieliński, jestem obiektywny i narazie słabo, środek pola musi być lepszy w drugiej połowie!
onnn
Zarejestrowany od: 727 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +3655
Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
21.06.2016 / 18:52:04
Bosze co ten Zieliński gra to ja nie wiem...
Filipos44
Zarejestrowany od: 221 dni
Ilość komentarzy: 164
Oceny: +517
AS Roma Torino Polska Sevilla
21.06.2016 / 18:51:15
Jak czegoś nie zrobimy z formą napastników to daleko nie zajedziemy. Milik i Lewy marnują setkę za setką, a w eliminacjach mieliśmy bodajże najlepszą skuteczność (a na pewno najwięcej zdobytych bramek)
Mustafa
21.06.2016 / 18:46:28
Kurwa wiedza ze nie wyjda , to tak Lewego nakurwiaja ....
dawidinho
21.06.2016 / 18:45:42
Grosik i Kuba mogli grać
Mustafa
21.06.2016 / 18:10:08
Kurwa az odeszlem Pazdzaniooo co blokuje jak tak bedzie dalej gral to jestesmy w finale :D !!!
Behaviorakles
Zarejestrowany od: 457 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +567
Polska FC Barcelona
21.06.2016 / 18:04:59
Kurwa Lewandowski parówo, 100 % jebiesz "super napastniku"
21.06.2016 / 17:48:57
Do boju polska!!! Liczę na skromne 3:1 dla polski,fajnie by było gdyby coś Lewandowski i Kapustka strzelili. Naprzód polska nawałnica:)
koniu5097
Zarejestrowany od: 174 dni
Ilość komentarzy: 39
Oceny: +126
21.06.2016 / 17:47:19
panowie oficjalny sklad podany w polsat to piszczek-cionek krycha-jodla maka-krycha lewy pomocnik milik prawy kapustka zielinski w miejsce milika
21.06.2016 / 17:31:14
Szkoda że gramy 4:4:2 z Zielem na skrzydle. Tymi zawodnikami to moglibyśmy wyjść ustawieniem 4:3:3 z Kapustką na lewym ataku.
Filipos44
Oceny: +517
21.06.2016 / 18:54:50
Nie ufaj grafice przed meczem. Gramy 4-2-3-1. Blok obronny jak widać, Krychowiak i Jodłowiec na def. pomoc. Zielu jako ofensywny pomocnik. Milik lewe, Kapustka prawe skrzydło, Lewy na szpicy. W fazie ataku się to zmienia o tyle, że boczni obrońcy idą do przodu, a skrzydłowi (Kapustka i Milik) schodzą do boku, Zielu ustawia się wyżej, bardziej jak napastnik, na ofensywnego pomocnika wchodzi Jodłowiec, a Krycha cofa się do obrony (zostaje oczywiście trójka Glik, Krycha Pazdan).
21.06.2016 / 18:55:38
Jak na razie dwa dobre próby strzału, coś czego reszta nie pokazuje. W defensywie też się nie myli.
21.06.2016 / 17:08:17
Znam takich ludzi co ciągle mieszają i gó*no z tego mają, dlatego w mieszanie nie wierzę. Moim zdaniem trener powinien być dobrym taktykiem i teoretykiem. On po prostu musi wiedzieć, co piłkarze mają robić, a nie liczyć, że "jakoś" to będzie.
szymc
21.06.2016 / 17:06:46
Nawałka to strateg, przed każdym z meczów rywale nie mogli być pewni polskiego ustawienia, tym razem jest tak samo. Środek zagęszczony konkretnie, ciekawe jak będzie to wyglądać w praniu.
Plague
Zarejestrowany od: 1533 dni
Ilość komentarzy: 720
Oceny: +6272
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund
21.06.2016 / 17:01:32
Namieszał Nawałka. Żeby tylko się nie przeliczył. Podejrzewam że Konoplyanka będzie kręcił Cionkiem po naszej prawej stronie. Obym się mylił.
azyzz
Oceny: +30
21.06.2016 / 17:04:54
A kogo miał tam dać ? Piszczu zagrożony absencją
Plague
21.06.2016 / 17:16:10
Po co zmienił ustawienie? Mógł dać Wawrzyniaka na lewo a Jędrzejczyka na prawo i zostać przy 4-4-2 . Mam tylko nadzieję że to się uda.