Prowadzimy z Ukrainą po pięknym golu Błaszczykowskiego! [VIDEO]

asinfo
Trwa rywalizacja w grupie C EURO 2016. Polska remisuje z Ukrainą, a Niemcy prowadzą 1:0 z Irlandią Północną po pierwszej połowie.

Biało-czerwoni już w trzeciej minucie mogli objąć prowadzenie. Swoją szansę miał Arkadiusz Milik, ale dobrą interwencją popisał się Pjatow. Za moment świetną okazję miał Robert Lewandowski, lecz uderzył niecelnie.

Z biegiem czasu spotkanie wyrównało się, oba zespoły miały swoje kolejne okazje. A w korespondencyjnym pojedynku Niemcy objęli prowadzenie w 29 minucie. Autorem gola był Mario Gomez.

Więcej bramek już nie zobaczyliśmy. Po pierwszej połowie Polska bezbramkowo remisuje z Ukrainą, a Niemcy prowadzą 1:0 z Irlandią Północną.

W 54 minucie objęliśmy prowadzenie po golu Jakuba Błaszczykowskiego.

A oto w jakich składach wyszły poszczególne drużyny:

Polska: Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Jodłowiec, Kapustka, Zieliński, Milik - Lewandowski

Ukraina: Pyatov - Fedetskiy, Kucher, Khacheridi, Butko - Stepanenko, Rotan - Yarmolenko, Zinchenko, Konoplyanka - Zozulja

Niemcy: Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Hector - Khedira, Kroos, Müller, Özil, Götze - Gomez

Irlandia Północna: McGovern; Hughes, Cathcart, McAuley, J.Evans; C. Evans, Davis, Norwood; Ward, Dallas, Washington

Wynik meczu Polski i wiele innych zdarzeń dotyczących EURO można typować na stronie Bet.pl.