betclic
1/8 finału LM: PSG się nie zatrzymuje - strzeliło Barcelonie czwartego gola!
14 lut 2017 | 19:53 133
Po zimowej przerwie wraca Liga Mistrzów. W 1/8 finału mierzą się dziś Benfica z Borussią Dortmund oraz PSG z Barceloną.

Teoretycznie w obu spotkaniach moglibyśmy oglądać jakiegoś Polaka, ale Grzegorz Krychowiak - po raz kolejny zresztą - nie znalazł się w kadrze meczowej paryżan. Za to w Borussii od pierwszej minuty prezentuje się Łukasz Piszczek.

Pierwsza bramka padła na stadionie PSG. Gospodarze w 18 minucie wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu z rzutu wolnego, strzelcem Angel Di Maria:
W 40 minucie było już 2:0 dla mistrzów Francji. Perfekcyjny kontratak świetnym uderzeniem w długi róg wykończył Draxler, wykorzystując podanie Varrattiego.

Do przerwy więcej goli nie padło - ani w meczu PSG-Barcelona, ani w równolegle toczonym starciu Borussii z Benficą, gdzie na tablicy świetlnej widniał rezultat bezbramkowy.

W drugiej połowie wynik pierwszy zmienił się w Lizbonie. Po golu Mitroglou gospodarze prowadzili z BVB 1:0.

W 55 minucie Angel Di Maria technicznym strzałem dał PSG trzecią bramkę, podwyższając tym samym na 3:0!

Od 72 minuty PSG prowadziło już 4:0 po tym, jak precyzyjnym strzałem piłkę w siatce umieścił Cavani.

A to składy, na jakie zdecydowali się poszczególni trenerzy:

PSG:  Trapp; Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa; Rabiot, Verratti, Matuidi, Di María, Draxler, Cavani

Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Gomes; Messi, Neymar, Suarez.

Borussia: Bürki, Piszczek, Sokratis, Bartra, Schmelzer, Weigl, Guerreiro, Durm, Reus, Dembélé, Aubameyang

Benfica: Ederson, Nélson Semedo, Luisão, Lindelof, Eliseu, Fejsa, Pizzi, Salvio, Carrillo, Rafa, Mitroglou
Źródło: Twitter
15 lut 2017 | 00:08
+2
{{votes_count}}
Jeżeli w następnej rundzie zagrają: PSG, Arsenal, Napoli i Monaco, będzie to najlepsza LM od wielu lat XDXD Dość już tego marazmu. Ile można oglądać wciąż te same kluby?
14 lut 2017 | 22:40
+3
Szkoda mogło być wyżej
14 lut 2017 | 22:37
-1
Fani Realu Madryt, wcale się nie śmieją.

// o KURWA XD xdddddddd hahah barcelona xD huj
15 lut 2017 | 00:09
-4
Tylko do jutra :D:D:D
-1
Dla instagramowcow , deyn pojechała pokazała cycki msn i dostali oczopląsu :D i przegrali 4 jajko
+13
Gdzie ta wielka Skurwelona i jej dzieci Messiego co typowali wynik PSG-Farsa 0-5.Jeszcze śmieli napisać gładka wygrana.Hahah :D
14 lut 2017 | 22:29
+3
Ale dostała barca wpierdol ,nie da się tego inaczej określić ,taki zespół i 4 bramki w plecy? to nie może być.
14 lut 2017 | 22:28
+5
Takiej perfekcji jak dziś gra PSG dawno nie widziałem, chylę czoło i życzę żeby na camp nou też było wesolo
14 lut 2017 | 22:26
+5
Oglądam mecz na angielskim kanale i komentator zachwyca się jak gra PSG pomimo nieobecności ważnych graczy: Thiago Silvy i Motty. Ani słowa o Krychowiaku. Chyba najwyższy czas się wynosić skoro w opinii innych niż polskich komentatorów swoją obecną grą w PSG nawet nie zasłużył na wspomnienie przy takiej okazji
14 lut 2017 | 22:30
+12
A zasłużył? Nie zasłużył. Nie jest ważnym graczem PSG, i nie ma co udawać, że idzie mu tam dobrze. Bo nie idzie. Mało gra, a nawet jeśli już gra to gra zwyczajnie słabo. Nawet koledzy z szatni wypominali mu przygotowanie techniczne i fizyczne. To, że był (jak na Polaka) drogi nie oznacza, że trzeba o nim wspominać przy takim meczu, bo PSG prawdopodobnie poszłoby dużo gorzej z nim w składzie. I taka prawda.
14 lut 2017 | 22:25
+5
Barcelona nie istnieje w tym meczu. Każdy zawodnik tego zespołu jest niewidoczny, każdy! PSG taktycznie mistrz
14 lut 2017 | 22:24
+7
Mistrzostwo Świata to co pokazało PSG !!!
+9
Cóż, raz na wozie, raz pod wozem, nie wierzę w to, ze odrobimy 4 bramki, brawa dla PSG, zwłaszcza dla Emrego, który potrafił odciąć atak Barcy, cóż, dla kibiców Barcelony LM w tym sezonie pozostanie bez większych emocji, a kibicom PSG życzę jak najlepiej w tej edycji LM.
+10
Barca się wypina z okazji walentynek?
14 lut 2017 | 22:23
-19
Wczoraj pisałem że PSG będzie zjedzone przez Barcę i się myliłem.Barcelona to wielki zespół ale większość piłkarzy tam grających są po prostu już przejedzeni sukcesami które odnosili w ostatnich latach i uważam że potrzeba tam młodszej i świeżej krwi.Chciałbym aby Messi zdecydował się na przenosiny do Premier League,oczywiście jest najlepszym zawodnikiem na świecie ale taka zmiana otoczenia wyszłaby mu na dobre,w Barcelonie wygrał wszystko i może brakuję mu już trochę motywacji co po części można zrozumieć . Barcelona jest nadal wielka ale myślę że w najbliższych latach dojdzie do sporych rozszad w futbolu i do głosu dojdą inni wielcy jak United,City czy Psg właśnie.Nie wiem jak inni ale ja jestem za,w końcu ile lat można oglądać tylko Barcę i Bayern grających o najwyższe cele.
14 lut 2017 | 22:21
+10
Barcelona w tym sezonie skupia się na Pucharze Króla więc sie nie dziwcie haha :D
14 lut 2017 | 22:20