betclic

Znany trener motywował piłkarzy... pizzą

Ostatnia aktualizacja: 18/09/15 14:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Leicester City Claudio Ranieri powiedział, że chciał zmotywować swoich piłkarzy oferując im pizzę w zamian za zachowanie czystego konta w nadchodzącym spotkaniu ze Stoke City.

- Powiedziałem zawodnikom, że jeśli nie stracimy w meczu żadnego gola, kupię wszystkim pizzę. Oni jednak nie przystali na takie rozwiązanie - powiedział Ranieri cytowany przez "Sky Sports".

- Może jej nie lubią albo czekali aż zwiększę swoją ofertę. Pewnie liczyli na to, że powiem "w porządku, pizza i hot-dog - dodał.

63-letni szkoleniowiec jest zadowolony z dotychczasowych występów swojej drużyny, która w nowym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Ma jednak świadomość, że do końca rozgrywek wszystko może się zmienić.

- Sezon zaczął się niedawno, a każda drużyna przygotowuje się w inny sposób. Wielkie kluby podróżują po świecie, a dla nas wszystko jest łatwiejsze - zostajemy u siebie i każdego dnia wspólnie trenujemy - zaznaczył.

- Najlepsze zespoły wrócą jednak do swojej optymalnej dyspozycji i na koniec sezonu zajmą najwyższe lokaty w tabeli. Średnie uplasują się po środku, a najsłabsze zostaną w tyle - zakończył.

Leicester ma w swoim dorobku 11 punktów i traci cztery "oczka" do liderującego Manchesteru City. Jutro "Lisy" zmierzą się na wyjeździe ze Stoke City.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela