Znowu to zrobił! Kolejny gol Piotra Zielińskiego dla Napoli [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
SSC Napoli wygrało 3:1 na wyjeździe z Chievo Werona w 25 kolejce Serie A. Jedną z bramek zdobył Piotr Zieliński.

Goście na prowadzenie wyszli w 31 minucie za sprawą Lorenzo Insigne. Włoch popisał się przepięknym strzałem z narożnika pola karnego.

Siedem minut później mieliśmy już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Marek Hamsik, który wykorzystał nieporozumienie rywali i wpakował piłkę do pustej bramki.

Piotr Zieliński zaczął to spotkanie na ławce rezerwowych, ale 42 minucie zmienił kontuzjowanego Allana. Polak już na początku drugiej odsłony zdobył bramkę numer trzy dla Napoli. Młody pomocnik uderzył z dwudziestego metra, piłka obiła się jeszcze od wykonującego wślizg obrońcy i wpadła do siatki obok bezradnego golkipera.

To czwarty gol Piotra Zielińskiego w tym sezonie. W ostatnich sześciu spotkaniach 22-letni piłkarz brał udział przy sześciu trafieniach swojego zespołu - dwa gole i cztery asysty.

W 71 minucie na boisku zameldował się drugi z Polaków, Arkadiusz Milik. Chwilę później honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Riccardo Meggiorini.