betclic

"Zostawcie Goetze w spokoju"

Ostatnia aktualizacja: 18/08/15 12:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jefferson Bernardes / Shutterstock.com

Zostawcie Goetze w spokoju - apeluje dyrektor sportowy Bayernu Monachium Matthias Sammer.

23-letni pomocnik po transferze do Bayernu rozczarowuje. Za słabą grę często krytykują go media i takie autorytety jak Franz Beckenbauer. Nowy sezon Goetze zaczął na ławce rezerwowych - w meczu z HSV zagrał tylko 25 minut.

W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o tym, że piłkarz może zmienić klub. Zainteresowany nim był przede wszystkim Juventus. Sammer jednak ucina transferowe plotki.

- Goetze cieszy się naszym zaufaniem. Teraz trzeba zostawić go w spokoju. Naprawdę będzie lepiej, jeśli nie będziemy o nim mówić przez cały czas. Trzeba mu pozwolić grać w piłkę. To robi najlepiej - mówi dyrektor sportowy Bayernu.

- Jeśli chcesz wygrać coś wielkiego, to musisz mieć w drużynie takich piłkarzy jak Goetze. Umiejętność postępowania z tymi, którzy przeżywają słabszy okres, jest nawet ważniejsza niż chwalenie tych, którzy w danym momencie grają dobrze - dodaje Sammer.

Z obozu piłkarza dochodziły głosy, że Josep Guardiola poświęca mu zbyt mało czasu. Słowa te zdementował sam Goetze, który stwierdził, że jest szczęśliwy w Bayernie.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela