Zrobił to lepiej niż Citko! Niesamowity gol z połowy boiska w meczu Widzewa [VIDEO]

YouTube
W 33. kolejce III ligi gr. I Sokół Ostróda zremisował zWidzewem Łódź 2:2. W 68. minucie piękną bramkę zdobył Maciej Kazimierowicz.
Pomocnik Widzewa zdecydował się na strzał z ponad 50 metrówprzy stanie 1:0 dla gospodarzy. Jego precyzyjne i mocne uderzenie zaskoczyłowysuniętego golkipera Sokoła. Piłka ugrzęzła w siatce, a zawodnik w ramionachkolegów z drużyny.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:2. PiłkarzeWidzewa nie mają już szans na awans do wyższej klasy rozrywkowej. Na kolejkęprzed końcem sezonu zajmują trzecie miejsce ze stratą 10 punktów doliderującego Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.