betclic

Zulciak na dłużej w Lechu Poznań

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 16:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Przemyslaw Szyszka, lechpoznan.pl

22-letni ofensywny pomocnik Lecha Poznań, Niklas Zulciak przedłużył swój kontrakt z ekipą niebiesko-białych – poinformowała oficjalna strona ekstraklasowego klubu. Od teraz nowa umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2017 roku.

Niemiec dołączył do ekipy ze stolicy Wielkopolski w 2013 roku. Od tamtego momentu rozegrał w drugim zespole sześćdziesiąt osiem meczów. Strzelił w nich dwadzieścia cztery bramki. Warto zaznaczyć, że w pierwszej drużynie zaliczył dwa występy.

Latem Niklas szukał nowych wyzwań, chciał dołączyć do niemieckiego klubu. Miał pewne oferty, ale były niezadowalające. Po zakończeniu poprzedniego sezonu powiedziałem mu, że jeśli jego plany nie dojdą do skutku, może wrócić, bo jest dla mnie bardzo ważnym zawodnikiem – powiedział Ivan Djurdjević.

Przez cały okres przygotowawczy Niklas był w treningu, bo miał okazję próbować swoich sił w kilku niemieckich drużynach. Obecnie trenuje z nami, a nawet wszedł na boisko w meczu z Wdą i zaprezentował się całkiem dobrze. Musi dalej spokojnie pracować, złapać trochę pokory i walczyć o miejsce w składzie mojej drużyny – dodał trener rezerw Lecha Poznań.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela