betclic

Żużel: Kadra pozyskała sponsora. 2 lipca mecz z Rosją

Ostatnia aktualizacja: 15/05/16 15:52, Komentarzy: 0

25
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Firma One Sport została partnerem Żużlowej Reprezentacji Polski - poinformowała oficjalna strona Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe trzy lata. - Nawiązaliśmy współpracę z Polskim Związkiem Motorowym, jak i TVP. To jakby nasz powrót do korzeni. Od tego rozpoczynaliśmy naszą przygodę z żużlem. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że poziom marketingowy i promocyjny kadry Polski będzie na najwyższym poziomie - wyznał Karol Lejman, Prezes Zarządu One Sport.

- 2 lipca w Krakowie odbędzie się mecz Polska-Rosja, podczas którego będziemy organizować zbiórkę dla Witalija Biełousowa. Kolejny mecz, który jest potwierdzony to 9 października w Zielonej Górze. Ale rywal niech na razie zostanie tajemnicą. Trzeci mecz odbędzie się na przełomie sierpnia i września – ujawnił Jan Konikiewicz, wiceprezes zarządu One Sport.

- Podpisaliśmy umowę z One Sport na trzy lata. W tym roku będą trzy mecze Reprezentacji. Firma One Sport zajmie się PR, marketingiem. Cieszy mnie również, że udało się podpisać kolejną umowę z TVP - dodał Piotr Szymański, Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

(za polskizuzel.pl)
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!