betclic

Żużel: Trener Rybnika krytykuje zawodników

Ostatnia aktualizacja: 13/06/16 21:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Trener KS ROW Rybnik Piotr Żyto nie krył rozczarowania po przegranej 38:52 z Get Well Toruń w niedzielnym spotkaniu zaległej kolejki inauguracyjnej PGE Ekstraligi.

Dwunastokrotni mistrzowie Polski doznali w ten sposób trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na siódmej pozycji w klasyfikacji.

- W dwóch i pół zawodnika nie da się wygrać meczu. Holta, Fricke i Jonsson nic nie pojechali - podkreślił Żyto w rozmowie z "Gazetą Pomorską".

- Zostaliśmy uziemieni przez Toruń, który przyjechał rozpędzony po ostatnich zwycięstwach na Motoarenie. Jeżeli wygrywa się sześć biegów indywidualnie, to trudno oczekiwać pozytywnego wyniku - przyznał załamany opiekun "Rekinów", który mógł liczyć w starciu z ekipą z Grodu Kopernika tylko na Kacpra Worynę i najskuteczniejszego w całych zawodach Grigorija Łagutę.

- Zepsułem jeden bieg, po równaniu toru dolano nieco wody i chłopaki mi uciekli po starcie. Get Well jest bardzo silną drużyną. Teraz musimy się skupić przede wszystkim na meczach u siebie - dodał Rosjanin, który w sześciu biegach uzbierał na swoim koncie czternaście punktów z bonusem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!