betclic

Żużel znów na Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 08/10/15 12:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Przemysław Jahr / Wikimedia Commons

Dwie imprezy żużlowe odbędą dzień po dniu wiosną na Stadionie Narodowym w Warszawie. Najpierw 14 maja najlepsi na świecie zmierzą się ze sobą w Grand Prix Polski, a niespełna dobę później zaplanowano towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata.

- Warszawa w połowie maja przyszłego roku stanie się centrum światowego żużla. Nie uciekniemy od tego co się wydarzyło minionej wiosny. Zgubiła nas rutyna w zakresie przygotowania toru. Do tego nie mieliśmy sprzyjających warunków i jeszcze pojawiły się problemy z taśmą startową - reflektował się prezes Polskiego Związku Motorowego Andrzej Witkowski.

- Wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Dajemy sobie teraz, nie sześć, a dziewięć dni na przygotowanie toru. Dodatkowo impreza zostanie zorganizowana miesiąc później niż miało to miejsce w tym roku. To także ma duże znaczenie - dodał Witkowski.

- To co wydarzyło się w kwietniu złamało także moje serce. Bardzo szanuję polskich fanów, ale musimy iść do przodu. Wierzę, że kolejne zawody na Stadionie Narodowym zakończą się sukcesem - przyznał dyrektor zarządzający cyklu Grand Prix Ole Olsen.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!