betclic

Zwoliński: Mamy pomysł na Lecha

Ostatnia aktualizacja: 22/04/16 20:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Na czwartkowej konferencji prasowej, poprzedzającej spotkanie z Lechem Poznań obok trenera Michniewicza zasiadł Łukasz Zwoliński. - Jest w drużynie kilku chłopaków z regionu. Wszyscy wiemy, jak ważne są spotkania z Lechem, ile dla nas znaczyły od czasów juniorów aż do dzisiaj. Wydaje mi się, że nie trzeba nikogo dodatkowo motywować na to starcie - nie ukrywał wychowanek Dumy Pomorza.

Podczas konferencji prasowej napastnik Pogoni podkreślał, że jest dobrej myśli przed sobotnim spotkaniem. - Mamy delikatne problemy związane z urazami, ale nie my jedni. Mamy pomysł na ten mecz. Potrafiliśmy wygrać z Mistrzem Polski - Lechem na jego terenie, przy pełnym stadionie, to dlaczego nie mielibyśmy zrobić tego w Szczecinie? Jestem przekonany, że takie mecze są świętem i nie trzeba nikogo motywować . Będziemy chcieli wygrać, odnieść pierwsze zwycięstwo w grupie mistrzowskiej. Z tyłu głowy siedzi nam, że w poprzednich sezonach też nie mogliśmy wygrać. Jestem pełen optymizmu. Wierzę, że złą passę przerwiemy i pokażemy dobry futbol. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich kibiców na mecz. Od pierwszej kolejki czujemy ich wsparcie, są z nami na dobre i na złe. Mam nadzieję, że złych momentów nie będzie. Nas czekają te lepsze momenty. Bądźcie naszym dwunastym zawodnikiem i razem wygrajmy w grupie mistrzowskiej - zaapelował Łukasz Zwoliński cytowany przez oficjalną witrynę szczecinian. 

Starcie z "Kolejorzem" elektryzuje kibiców, ale również zawodników. - Dla mnie każdy mecz przed własną publicznością jest szczególny. Jestem stąd i jestem wychowankiem klubu. Ode mnie oczekuje się więcej. Nie zawsze mi to wychodzi, ale staram się dawać z siebie wszystko. Mecze z Lechem, Legią, czy Cracovią rządzą się swoimi prawami. Strzeliłem bramkę Lechowi i mam nadzieję, że to powtórzę w najbliższym meczu. Wiadomo, jaki jest przeciwnik i jaka ranga tego meczu - zapowiedział "Zwolak".

Zwoliński od dłuższego czasu czeka na bramkę w Ekstraklasie, ale jak sam przyznaje nie załamuje rąk i walczy o przełamanie. - Ciężko pracuję na treningach. To nie jest tak, że jestem obrażony albo nie chce mi się. Po prostu czasami brakuje nam szczęścia i sytuacji. Jeśli będę miał okazję do podania do kolegi stojącego przed pustą bramką, to podam, bo liczy się dobro zespołu. Mnie się rozlicza z bramek, ale zespół jest najważniejszy. Jeśli mamy szansę powalczyć o puchary , to chcemy się o nie bić - powiedział napastnik.

Świetną serię strzelecką "Zwolak" notował, gdy występował w pamiętnej masce chroniącej twarz. - Gdy nie miałem maski, to też strzelałem bramki. Nie wierzę w żadne czasy, że jeśli ją założę to zacznę strzelać gole. Wierzę w siebie, swoje umiejętności - dodał Zwoliński.

Zawodnicy zza granicy również wiedzą, ile w Szczecinie znaczy starcie z poznaniakami. - Ricardo jest z nami od dłuższego czasu i wie o co chodzi. Jeśli Adam jeszcze nie czuje tej atmosfery, to zaraz mu przekażemy jak ważny jest to mecz dla nas - podsumował swoją wypowiedź snajper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 710 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +570
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
22.04.2016 / 20:32:27
Pożyjemy ,zobaczymy.

Tabela