betclic

Zwoliński, Murawski i Delev wciąż niezdolni do gry

Ostatnia aktualizacja: 06/01/17 11:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Bez Łukasza Zwolińskiego, Rafała Murawskiego i Spasa Deleva rozpoczęli przygotowania gracze Pogoń Szczecin - informuje oficjalna witryna szczecinian.

„Zwolak” oraz „Muraś” tuż po zakończeniu ligowego grania w 2016 roku przeszli zabiegi operacyjne i nie są jeszcze gotowi do wznowienia zajęć z zespołem. Ćwiczą indywidualnie.

- Na pewno pojadą z nami na obóz do Pogorzelicy. Będziemy się im przyglądali. Może być tak, że nadal będą trenować indywidualnie
– zaznacza trener Kazimierz Moskal cytowany przez pogonszczecin.pl.

Inaczej wygląda sytuacja Deleva. Bułgar pod koniec listopada doznał urazu więzadła pobocznego w kolanie. Nie zdecydowano się jednak na operację, a na leczenie zachowawcze. Skrzydłowy po pełnym wyleczeniu kontuzji także będzie początkowo trenował indywidualnie.

- Liczę na to, że na zgrupowaniu na Cyprze będę miał do dyspozycji pełną kadrę zdrowych ludzi, którzy będą przygotowywali się do pierwszego meczu i wiosny – dodaje szkoleniowiec Dumy Pomorza.

W pierwszym dniu badań nie wzięli udziału także Ricardo Nunes, Seiya Kitano oraz awizowani wcześniej zawodnicy drugiego zespołu szczecinian. Patryk Adamczuk i Sebastian Kowalczyk. Ich powrót do zajęć powinien mieć miejsce szybciej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela