betclic

Zwoliński: Uciekło nam coś fajnego. Mogliśmy walczyć o puchary

Ostatnia aktualizacja: 12/05/16 22:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Uciekło nam coś fajnego. Szkoda, że przegraliśmy poprzednią potyczkę, zwycięstwo z Cracovią niestety nic nam nie daje. Mocno pracowaliśmy w tym sezonie i mogliśmy walczyć o puchary – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie napastnik Pogoni Szczecin, Łukasz Zwoliński.

Po 36. kolejkach Portowcy zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej szóste miejsce. Jak do tej pory ekipa prowadzona przez Czesława Michniewicza zgromadziła na swoim koncie trzydzieści punktów. Na chwilę obecną do trzeciego Zagłębia Lubin traci pięć "oczek".

Uciekło nam coś fajnego. Szkoda, że przegraliśmy poprzednią potyczkę, zwycięstwo z Cracovią niestety nic nam nie daje. Mocno pracowaliśmy w tym sezonie i mogliśmy walczyć o puchary. Na pewno boli feralne siedem minut w poprzednim spotkaniu – stwierdził 23-letni snajper, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

W niedzielę możemy sporo namieszać. Na pewno nie będzie tak, że pojedziemy tam po nic, więc jak będziemy mogli pokrzyżować plany Legii to tak też zrobimy. Przyjdzie cały stadion. Każdy nas skazuje na porażkę, bo Wojskowi mają stulecie klubu i wszyscy u nich mówią, że mistrzostwo jest w ich zasięgu, a my jedziemy tam po to, by sprawić niespodziankę i zagrać jak najlepsze spotkanie. Na takie mecze czeka każdy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela