betclic

Zwolnili trenera przy pomocy... Facebooka!

Ostatnia aktualizacja: 02/10/15 19:02, Komentarzy: 0

9
0
Fot. facebook.com/fk.drina.zvornik

Trener FK Drina Zvornik, Vladica Petrovic, musiał być mocno zdziwiony, gdy zalogował się na swoje konto na Facebooku. Z portalu społecznościowego dowiedział się, że został właśnie zwolniony z pracy!

Jego (były już) klub umieścił na swoim oficjalnym profilu informację o tym, że dotychczasowy trener przestał pełnić swoje obowiązki. Problem w tym, że owego trenera nikt o fakcie nie poinformował.

Petrovic chwilę pomyślał, po czym odpisał klubowi pod postem: "dzięki za informację". Komentarz błyskawicznie zebrał kilkaset lajków (teraz ma ich grubo ponad 3 tysiące), a sprawa stała się głośna w bośniackich mediach społecznościowych.- Nigdy nie sądziłem, że zdobędę popularność w taki sposób. Oni naprawdę zwolnili mnie przez Facebooka! - powiedział portalowi Goal.com.

- Co będzie następne? Klub zatrudni piłkarza przy pomocy Facebooka? Albo trenera? Kto wie... - dodał.

- Wolałbym, żeby media pisały o mnie przy okazji sukcesów, jakie odniosę. Ale jest jedna pozytywna strona tej sytuacji: popularność, jaką chwilowo zyskałem, sprawiła, że odezwało się do mnie wielu znajomych z przeszłości, często z odległych zakątków świata - zakończył świeżo zwolniony trener.

Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela