Zwycięstwa Arsenalu i Tottenhamu Hotspur

amirraizat/Shutterstock
Arsenal pokonał Leicester City 1:0, a Tottenham wygrał z Crystal Palace 1:0 w ramach 28. kolejki angielskiej ekstraklasy.

"Kanonierzy" zapisali na swoje konto trzy punkty dzięki samobójczej bramce Roberta Hutha. 32-letni obrońca w 86. minucie niefortunnie wpakował futbolówkę do własnej siatki i dał londyńczykom zwycięstwo.

Popularne "Koguty" długo męczyły się z Crystal Palace, ale ostatecznie udało mi się zanotować 22. zwycięstwo w sezonie. Gola na wagę wygranej Tottenhamu strzelił na Selhurst Park Christian Eriksen, a asystował mu Harry Kane.

Tylko jeden gol padł także na Riverside Stadium, gdzie Middlesbrough FC pokonało Sunderland 1:0. Trafienie na rzecz ekipy "Boro" zapisał na swoje konto Marten de Roon w 9. minucie.