Zwycięstwa Atletico i Benfiki, Polak sędziował w Stambule

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 23:14, Komentarzy: 1

0
1

We wtorkowym spotkaniu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Galatasaray Stambuł uległo przed własną publicznością Atletico Madryt 0:2. Bohaterem meczu w zespole gości był Antoine Griezmann, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a potrzebował na to zaledwie siedmiu minut.

Pierwszy gol w tym starciu padł w 18. minucie, kiedy to Griezmann wykorzystał dokładne podanie Juanfrana i oddał strzał około 11. metra. Natomiast kilka minut później ustalił wynik, dzięki podaniu głową Diego Godina.

Arbitrem głównym tego meczu był Szymon Marciniak.

W drugim meczu grupy C Benfica Lizbona pokonała 2:0 mistrza Kazachstanu, FC Astana, chociaż brawa należą się gościom. Astana walczyła dzielnie, miała 14 prób (jeden celny strzał), a w 46. minucie była bliska objęcia prowadzenia (Alexey Schetkin trafił w słupek).