Wygrana Arsenalu, piękny gol Koscielnego z przewrotki [VIDEO]

Kostas Koutsaftikis/Shutterstock
Arsenal pokonał Southampton 2:1 w spotkaniu czwartej kolejki angielskiej Premier League.

Podopieczni Arsene'a Wengera musieli gonić wynik, ponieważ to oni najpierw stracili bramkę - samobójczy gol Petra Cecha w 18 minucie. Gospodarze potrzebowali jednak raptem jedenastu minut, by zdobyć wyrównującą bramkę. Jej autorem był Laurent Koscielny, który popisał się pięknym strzałem z przewrotki.

Zwycięstwo "Kanonierom" zapewnił Santi Cazorla, strzelając gola w doliczonym czasie gry.

W innym meczu piłkarze AFC Bournemouth z Arturem Borucem między słupkami pokonali przed własną publicznością West Bromwich Albion 1:0 (0:0)

Na Dean Court zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył jedenaście minut przed końcem efektownym strzałem piętą Callum Wilson.