Zwycięstwo Hull City, dwie asysty Grosickiego [VIDEO]

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Hull City wygrało z West Ham United 2:1 w trzydziestej kolejce Premier League. Kamil Grosicki asystował przy obu bramkach gospodarzy.

W 18 minucie na prowadzenie wyszli goście za sprawą Andy Carolla. Anglik po dośrodkowaniu spokojnie przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Gospodarze wyrównali w 53 minucie. Kamil Grosicki zagrał do Andrew Robertsona, ten wpadł w pole karne i umieścił piłkę w siatce.

W końcówce spotkania gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 86 minucie po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego bramkę po uderzeniu głową zdobył Andrea Ranocchia.

Hull City po 30 kolejkach ma 27 punktów i zajmuje 18 miejsce w lidze. West Ham United z kolei ma o osiem "oczek" więcej i plasuje się na 14 pozycji.