Zwycięstwo PSG z Olympique Lyon

charnstir/Shutterstock
Paris Saint-Germain pokonało Olympique Lyon 2:1 w meczu 30. kolejki francuskiej ekstraklasy. Poza kadrą paryżan na to spotkanie znalazł się Grzegorz Krychowiak.

Na Parc des Princes pierwszego gola strzelili goście, a jego autorem był Alexandre Lacazette. Francuski napastnik już w 6. minucie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Valbueny i strzałem z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

Na trafienie rywali paryżanie odpowiedzieli w 34. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Adrien Rabiot. Francuz skutecznie wykończył tę akcję po świetnym zagraniu Javiera Pastore.

Wynik spotkania na 2:1 ustalił sześc minut później Julian Draxler. Reprezentant Niemiec po zagraniu Pastore strzałem w prawy róg pokonał Lopesa.

Poza kadrą meczową PSG znalazł się reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak.

Podopieczni Unaia Emery'ego wciąż zajmuję drugie miejsce w tabeli Ligue 1 i mają na koncie 68 punktów. Piłkarze Olympique Lyon plasują się z kolei na czwartej pozycji z dorobkiem 50 "oczek" na koncie.