Zwycięstwo Realu Sociedad z Osasuną

Maxisport/Shutterstock
Real Sociedad San Sebastian wygrał u siebie z Osasuną Pampeluna 3:2 w niedzielnym meczu 21. kolejki La Liga.

Do przerwy niespodziewanie prowadzili goście po strzale Kenana Kodro. W 62. minucie do remisu doprowadził Raul Navas. W 72. minucie na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Carlos Vela. Podwyższył je rezerwowy Juanmi. Przyjezdni odpowiedzieli jedynie bramką Sergio Leona.

Podopieczni Eusebio Sacristana po tej wygranej zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie mają 38 punktów. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Espanyolem.

Natomiast zespół prowadzony przez Petara Vasiljevicia plasuje się na przedostatniej lokacie ze zdobytymi 10 „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie Real Madryt.