Zwycięstwo Stuttgart, Tytoń obronił rzut karny

Ostatnia aktualizacja: 18/10/15 19:32, Komentarzy: 2

0
2

Piłkarze VfB Stuttgart z Przemysław Tytoniem między słupkami pokonali przed własną publicznością FC Ingolstadt 1:0 (0:0) w drugim niedzielnym spotkaniu dziewiątej kolejki niemieckiej Bundesligi.

Na Mercedes-Benz Arena reprezentant Polski zaliczył bardzo udane zawody i już w czwartej minucie obronił rzut karny, który wykonywał Australijczyk Mathew Leckie.

Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli niespełna kwadrans po przerwie, kiedy to do siatki przyjezdnych trafił Daniel Didavi. Dzięki drugiej wygranej w sezonie zespół VfB wydostał się ze strefy spadkowej i awansował na piętnaste miejsce.

Beniaminek z Górnej Bawarii doznał natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na ósmą pozycję w klasyfikacji.