Zwycięstwo Villarreal CF po szalonej końcówce

LevanteMedia/Shutterstock
Villarreal CF pokonał u siebie CD Leganes 2:1 w sobotnim meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Na gole kibice na Estadio de la Ceramica musieli poczekać do drugiej połowy. W 68. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Cedric Bakambu. Wielkie emocje były w końcówce. Najpierw w 90. minucie gola strzelił Guerrero i wydawało się, ze spotkanie zakończy się remisem. W drugiej minucie doliczonego czasu gry zwycięstwo miejscowym zapewnił jednak Bakambu.

„Żółta Łódź Podwodna” zajmuje piąte miejsce w tabeli z 57 punktami na koncie. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Atletico Madryt.

Natomiast „Pepineros” plasują się na 17. pozycji, mając zdobytych 27 „oczek”. Ich kolejnym rywalem będzie UD Las Palmas.