betclic

Zwycięzca Copa America w Bundeslidze

Ostatnia aktualizacja: 13/08/15 11:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Bayer Leverkusen poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że nowym zawodnikiem klubu został Charles Aranguiz, który opuścił SC Internacional Porto Alegre.

26-letni pomocnik podpisał z niemieckim zespołem pięcioletni kontrakt, który zwiąże go z "Aptekarzami" do końca czerwca 2020 roku. Kwota odstępnego za transfer nie została ujawniona.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza wytrwałość się opłaciła i Charles wybrał naszą drużynę - powiedział dyrektor zarządzający Bayeru Michael Schade.

- Od dawna chcieliśmy sfinalizować ten transfer, ale nie było to łatwe, m.in. z powodu występów piłkarza na Copa America. Bardzo cieszy też fakt, że udało nam się pokonać konkurencję w wyścigu o zakontraktowanie Aranguiza - dodał.

Chilijczyk nie może się doczekać swoich występów na niemieckich boiskach.

- Bundesliga jest jedną z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych lig na świcie, a Bayer jest w czołówce tabeli od wielu lat. Mój kolega Arturo Vidal nie powiedział złego słowa o tym klubie, więc chciałem spróbować swoich sił właśnie tutaj - stwierdził piłkarz po złożeniu podpisu.

- Widzę tutaj wielką szansę dla siebie oraz drużyny. Będziemy przecież występować w Lidze Mistrzów. Z niecierpliwością czekam na nowe wyzwanie w mojej karierze - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela