betclic

"Życzę Falubazowi powrotu na tron"

Ostatnia aktualizacja: 28/12/15 14:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mohylek, wikicommons

Krzysztof Jabłoński z dużym sentymentem wspomina swoją czteroletnią przygodę z Falubazem Zielona Góra. Starszy z braci ścigających się na polskich torach w nowym sezonie będzie bronić barw Wybrzeża Gdańsk.

- Kiedy w grudniu 2011 podpisywałem pierwszy kontrakt w Falubazie nie przypuszczałem że spędzę tu aż cztery sezony. Jest coś magicznego w Zielonej Górze, coś nie spotykanego w innych miastach żużlowych, coś czego do końca nie umiem nawet nazwać - napisał Krzysztof Jabłoński w poście na Facebooku.

- Jestem dumny ze zdobycia złotego medalu mistrzostw Polski i srebrnego w MPPK dla tej drużyny i dla tych kibiców. Kibiców na najwyższym poziomie światowym. Wiele się w tym czasie nauczyłem i poznałem wspaniałych ludzi - kontynuował starszy brat Mirosława.

- Przyszedł taki moment w którym muszę się pożegnać z Wami. Dlatego serdecznie dziękuję wszystkim z klubu jak on długi i szeroki. Dziękuję kolegom z drużyny, kierownictwu, sponsorom i współpracownikom za współpracę. Życzę Falubazowi powrotu na tron, tam gdzie jego miejsce - podsumował Krzysztof Jabłoński, który przed świętami uzupełnił kadrę ekipy z Trójmiasta.

Z plastronem gdańskiego zespołu w nowym sezonie będą ścigać się również Szwedzi Linus Sundstroem i Magnus Zetterstroem, Rosjanin Renat Gafurow, Duńczyk Anders Thomsen, Czech Eduard Krcmar, Oskar Fajfer, Kamil Brzozowski, Dominik Kossakowski, Patryk Beśko i Aureliusz Bieliński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!