Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań

damian1906
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +12
17.02.2012 / 14:35:23
jacekskiba ja jestem za REALEM a ty to jesteś kretyn i tyle,a Biebra nie słucham.<br/><br/>edytowano: 2012-02-17 14:36 przez użytkownika
15.02.2012 / 20:37:37
Nono Barcelona nie mogła na początku się przedrzeć ale im się udało ;) Chce zobaczyć Real i Barcę nie w finale, tylko wcześniej żeby 2 mecze między sobą rozegrali :)
realmfannr1
Ilość komentarzy: 245
Oceny: +1368
Polska
15.02.2012 / 17:59:16
Dobry mecz zasłużone zwycięstwo Barcelony .Master nie zanosi się żeby Real przegrał ,a co do temperatury real jedzie specjalnie wcześniej .
mAster8902
Ilość komentarzy: 959
Oceny: +3341
Wisła Kraków FC Barcelona
15.02.2012 / 18:26:19
No to odpada aklimatyzacja.. A tak poważnie, to piłka nożna jest nieprzewidywalna. Każdy z każdym może wygrać, bądź "powalczyć" (czyt. Bayer vs Barcelona)
Adi1910
Ilość komentarzy: 11
Oceny: -8
15.02.2012 / 17:44:38
Bardzo pięknie Barca tak dalej. A co do tej akcji Daniego Alvesa to podziwiam go jakie piękne podanie. Bardzo piękne zachowanie.
torres17
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +18
15.02.2012 / 16:38:53
Lubię Real i Barcelone i wszystkie inne kibicuje wszystkim no może większy sentymen mam do Bayernu. A to czy Ronaldo czy Messi to dla dzieci małych, co ma nie lubieć Meesiego czy Ronaldo co mi zrobili ?
Kazdy ma swojego ulubieńca ale robić wrogów z piłkarzy to dziecinne..
samixxx112
Ilość komentarzy: 297
Oceny: +452
15.02.2012 / 16:32:47
albo gość pisze ,,barca bez messiego jest niczym ,, ;p to takie gdybanie jak dzieci 10 letnie ...
fan2
Ilość komentarzy: 168
Oceny: +187
15.02.2012 / 16:37:31
a po ostatnim meczu że bez xaviego i iniesty messi nie umie grać! to 10latkowie mają więcej w głowie!
15.02.2012 / 16:31:11
do tych kibiców realu co chcieli się ponabijać z porażki albo remisu to ciut nie poszło i teraz że "na farcie wygrali" nie osmieszajcie się!

16.02.2012 / 12:29:58
Hawken, jestem za Realem ale prawda jest taka że Barcelona grała dobrą piłke! :)
kutaskozła
Oceny: +47
15.02.2012 / 19:47:23
i właśnie nie rozumiem takich ludzi jak ty...po kiego chuja piszesz takie bzdury? oglądałeś tem mecz w ogóle? miała przewage i należało się!
mAster8902
15.02.2012 / 16:01:24
Zobaczymy jak "the special FIVE" będzie tłumaczył się po meczu w Moskwie.. Że temp za niska, a sami "latynosi" kopią w "lidlu"... A może że sztuczna murawa? :)
fan2
Oceny: +187
15.02.2012 / 16:34:21
albo piłka kwadratowa lub bramka okrągła albo coś oryginalnego wymyśli :)
16.02.2012 / 09:29:30
bez messiego, inni pisza ze bez iniesty, xaviego, puyola....mozna by tak wyliczac. kiedys najleszym pilkarzem byl tam niejaki ronaldinho a duzo goli strzelal także eto...ich juz nie ma a barcelona i tak jakos wygrywa.
15.02.2012 / 13:12:20
a ja powiem że pierwsza połowa to z obu stron padaka ale w drugiej połowie się rozkręcili! a wynik dla barsy wymarzony z wyjazdu, prawie pewni awansu! pozdro
mAster8902
15.02.2012 / 15:59:35
A to tylko dlatego że Bayer kurczliwie trzymał się pola karnego, po stracie bramki postanwili się lekko odkryć co przyniosło efekt. Po czym znów zostali skarceni...
michalfcb1
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +6
15.02.2012 / 08:54:20
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Barcelony.
Brawo Barca
McFanOLi
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +97
15.02.2012 / 08:31:55
Ładny meczyk , brawo Sanchez .

Druga bramka Barcelony troche na fuksie że piłki obrońca nie sięgnął . Mało brakowało ;)

The Citizens !
Raul7
Ilość komentarzy: 109
Oceny: +681
15.02.2012 / 08:01:03
Jeszcze z 2-1 mogliby z Barcą powalczyć.. z 3-1 już raczej nie bardzo.
zasłużone zwycięstwo chociaż szkoda sytuacji bodajże Augusto gdzie trafił z Valdesa..