Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań

tadziuk9
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +5
01.07.2012 / 08:47:54
HISZPANIA TO LESBY I TYLE.PORTUGALIA POWINNA WYGRAĆ TO SPOTKANIE I TYLE WAM POWIEM .PRZEZ DWIE POŁOWY PRZEWAŻAŁA PORTUGALIA ,ALE W DOGRYWCE COŚ SIĘ Z PORTUGALIOM STAŁO ALE HISZPANIE I TAK NIE UMIELI PRZEBIĆ PORTUGALSKIEJ OBRONY. A TAK WOGULE CR7 BYŁ NAJLEPSZY. I TYLE WAM POWIEM
C.RoNaLdO7
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +43
29.06.2012 / 18:09:35
Hiszpania sobie nie zasłużyła na finał po tym meczu. W finale powinna grac portugalia
FkurwiajacyKoles
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +101
30.06.2012 / 00:53:51
ale pierdolisz:) jak prawdziwa krysia...gowno grali to przegrali. a od twojego idola i tak niziolek zawsze bedzie lepszy.
talib
Ilość komentarzy: 82
Oceny: -387
29.06.2012 / 09:40:56
/ -13
Komentarz został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu.
ojeaa1
Ilość komentarzy: 59
Oceny: +249
28.06.2012 / 23:22:10
Portugalia dominowała przez dwie połowy ale w dogrywce coś nie szło hiszpania była dobra ale nie przebiła obrony Portugalczyków a szczególnie Pepe.Ronaldo był najlepszy świetne i dryblingi oraz triki
Oceny: +101
28.06.2012 / 19:23:22
krysi wczoraj nie poszlo...niziolek jest lepszy:p<br/><br/>edytowano: 2012-06-28 19:29 przez użytkownika
tomek_s85
Ilość komentarzy: 1481
Oceny: +3777
Olympique Lyon PSV Eindhoven
28.06.2012 / 17:30:59
Hiszpania gra do dupy...? No trochę tak...moim zdaniem słabo. I mimo to wygrywa, straciła tylko jedną bramkę i wciąż jest faworytem...są po prostu dobrzy. Teraz są w zasięgu innych, a gdyby szło im odrobinę lepiej to wątpię czy jakaś drużyna by ich zatrzymała...
Oceny: +101
28.06.2012 / 19:31:09
bo inne druzyny sa cienkie jak dupa weza:D
toni
Ilość komentarzy: 1178
Oceny: +3188
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
28.06.2012 / 16:55:25
te filmiki sie przecinaja masakra!!!! A WCZORAJSZY MECZ TO BYLY NADY Z BUDY , ZYGAC SIE CHCIALO JAK NA TO SIE PATRZYLO!!!
mAster8902
Ilość komentarzy: 959
Oceny: +3343
Wisła Kraków FC Barcelona
28.06.2012 / 16:06:50
Dużo się nasłuchałem, że Hiszpania nie gra w tym turnieju jakoś szczególnie widowiskowo i że przechodzi z rundy do rundy na tzw farcie. Dlatego ja się pytam, czemu nie było tak powiedziane o Chelsea? Przecież oni w pięknym stylu ograli Barcelonę. To jest piękno piłki - komuś się może wydawać, że nie zasłużyli na wygraną. Ale prawda jest taka, że lepszym sprzyja szczęście!
mAster8902
28.06.2012 / 16:07:47
A Ronaldo zakończył przygode z EURO w takim stylu jak zaczął...
mietuz
Ilość komentarzy: 184
Oceny: +451
Liverpool FC
28.06.2012 / 15:23:53
Mowilem ze CTR sie zasra a wy tak sie napinaliscie bo strzelil bramke czechom :)
28.06.2012 / 14:53:20
Widzę kilku kandydatów na piłkarza roku ...ale nie było ich tutaj na murawie.
29.06.2012 / 18:12:29
pedał to cie robil a ronaldo jest najlepszy na świecie!

HM!!!<br/><br/>edytowano: 2012-06-29 18:12 przez użytkownika
Oceny: +101
30.06.2012 / 00:59:19
ta bedzie njlepszy ale jak niziolek z argentyny na ping ponga sie przerzuci.
/ -19
Na miejscu Cristiano wstydziłbym się grać z napisem na koszulce Ronaldo. Każdy kibic piłki nożnej wie, że Ronaldo jest z Brazylii
Jacob94
Ilość komentarzy: 1038
Oceny: +3309
Arsenal Londyn FC Barcelona Villarreal
28.06.2012 / 11:56:24
(Portugalia/Hiszpania)
Strzały (10/11) strzały celne (2/5) faule (31/21) żółte kartki (5/4) posiadanie piłki (45/55)<br/><br/>edytowano: 2012-06-28 11:57 przez użytkownika
Jacob94
28.06.2012 / 11:02:49
Jak można być tak zaślepionym w Portugalczyków xD
owszem grali ładnie, ale czytałem na różnych forach "powinna wygrać drużyna która grała lepiej w całym meczu" a więcej strzałów celnych dla Hiszpanów (łacznie z dogrywką o to przecież też część meczu. Portugalia grała w ostatnich minutach na dogrywkę więc powinni się liczyć ze zmęczeniem), posiadanie (oczywiście tym się nie wygrywa)
Jacob94
28.06.2012 / 11:03:59
ale sory, skoro chcecie mówić że nie zasłużenie wygrali to nie wiem co wam do głowy strzeliło, to że najlepiej zagrali w dogrywce no to chwała im a nie jak Portugalia która sie w zasadzie broniła. Karne lepiej wykonała Hiszpania też... Wszystko przemawia za Hiszpanią. Doszli do finału (to też każda pierwsza lepsza drużyna by osiągnęła wg was?) Nie no dla mnie to jest zapatrzenie
Jacob94
28.06.2012 / 11:04:29
albo 1. w Cristiano Ronaldo (babskie podejście) 2. W drużynę, tylko nie wiem do końca czemu piszecie że byli lepsi. Znaczy nawiązali równą walkę w podstawowym czasie gry ale nie oszukujmy się jakiegoś bombardowania bramki Casillasa tam nie było, byłem za Hiszpanią i byłem całkowicie spokojny o naszą bramką (dopiero w końcówce gdy była akcja 4 na 2 to wtedy pierwszy raz wstałem z krzesla)
Jacob94
28.06.2012 / 11:04:53
A więc przemyślcie to. Mecz był wyrównany, w całokształt statystyk pokazuje na Hiszpanów więc ta drużyna absolutnie zasłużyła na zwycięstwo i grę w finale. Taki jest moje zdanie ale każdy może się nie zgodzić. Pozdro.
Ropa86
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +434
28.06.2012 / 07:56:58
Szkoda ,że coraz mniej "sportu" w sporcie, takie jest moje zdanie a poza tym trzeba pamiętać ,że Niemcy nie są jeszcze w finale i choć to właśnie im życzę nie zapominajmy koledzy o Włochach. RESPECT. P.s Ten monopol Hiszpanii na tytuły robi się tak samo smutny jak "wielka" Barca.
28.06.2012 / 06:36:50
kilka dobrych komentarzy. krótko- w tym sezonie druga drużyna która nic nie grając zupełnie nic przechodzi dalej jedna wygrała Lige Mistrzów druga wygra Mistrzostwo Europy, tyle. aha CR7 szkoda mi Ciebie nawet żal