Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań

10.07.2012 / 00:27:14
to byla la furia bialo czerwona
toni
10.07.2012 / 00:21:50
to byle egzekucja takiego perfekcyjnego seta jak ten 1 nie widzialem nigdy!!! a ogladam siatke zawsze zawsze! wszystkie mecze, miazga na igrzyskach moze byc roznie ale wierze ze ta forme utrzymmaja !!!musza myslec i byc sprytnin jak teraz
derazowski
Ilość komentarzy: 1
Oceny: -28
09.07.2012 / 18:50:49
/ -28
Całkowicie zgadzam się z dennisaisonem. Wszystkie ekipy odpuściły przed IO. Na IO to my tyle osiągniemy co polska na euro
09.07.2012 / 11:22:39
Brawo Polacy , ten turniej pokazał jacy jesteśmy mocni :)
dennisaison
Ilość komentarzy: 6
Oceny: -115
09.07.2012 / 10:32:46
/ -58
rozumiem wasza rados ale nie zapominajcie ze to jedynie liga swiatowa
w dodatku polacy miali szczescie bo trafili akurat na brak formy u najwiekszych faworytów, zas sami polacy , no nie oszukujmy sie, nie zaprezentowali jakiejs oszalamiajacej formy

@dennisaison
Co ty mówisz, jesteś Polakiem czy kur*a jakimś poje*em, Polacy wygrali z Mistrzami Świata, z Vice i z Mistrzami Olimpijskimi i ty pierdzielisz że Polacy nie są mocni, zobacz ostatnie lata i wyniki. A z resztą w turnieju w ostatnich 4 meczach LŚ 12, przegrali tylko 2 sety a 12 wygrali... Brak mi słów na ciebie..
09.07.2012 / 10:52:24
Ale pierdolisz aż miło...w tym roku po kwalifikacjach to oni byli największym faworytem. A poza tym w 4 ostatnich imprezach cały czas są na podium a do 1 miejsca zawsze mało im brakuje! Są mocni i tyle a do tej pory to im cały czas coś brakowało. No i właśnie grają dobrze, równo i bez kompleksów!<br/><br/>edytowano: 2012-07-09 10:55 przez użytkownika
Legax
Ilość komentarzy: 304
Oceny: +2410
09.07.2012 / 10:55:34
tomek - dobrze prawi, polać mu.. a ty dennisaison, pierdolisz takie głupoty że głowa boli..wygrali - źle, przegraliby - też źle... no ja pierdole. Taki kraj, z niczego cieszyć się nie potrafią..ech, ta polska mentalność..
tomek_s85
09.07.2012 / 11:18:09
Chyba to jakiś bułgar:)
Legax
09.07.2012 / 08:54:47
Taka nasza siatkarska "La roja" ;D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Polska - USA 08.07.2012 wynik: z dnia 08.07.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Inne"w wysokiej jakości transmisji na żywo.