Brawo Legia fantastycznie grali piłką, do tej pory najlepszy polski zespół. Trzymajcie tak do końca.;)
Ilość komentarzy: 1481
Oceny: +3775
Olympique Lyon PSV Eindhoven
04.09.2012 / 12:44:59
Tak jak wspomniał kolega niżej szkoda tych niewykorzystanych syt...i nie byłoby takiej nerwówki na koniec. Ale meczyk super!
real11
Ilość komentarzy: 18
Oceny: -1
04.09.2012 / 10:09:54
1primo- do jacka śmierdziela skiby twoje wypowiedzi są jak u mojej malutkiej córki nie do odczytania ale mysle a nawet jestem pewien że ona jest mądrzejsza od ciebie po2 to nigdy nie byłem za legia ale musze przyznac ze graja najlepsza pilke w polsce
03.09.2012 / 22:22:41
legia to jedyny polski zespol ktory gra ładna dla oka pilke i potwierdzili to po raz kolejny
Falalala
Ilość komentarzy: 1008
Oceny: +6660
Argentyna Polska FC Barcelona Radomiak Radom
04.09.2012 / 08:31:39
zgadzam sie w 100%, ten klub ma potencjał ,a i świetna zmiana salinasa naprawde pokazał spore umiejętności<br/><br/>edytowano: 2012-09-04 08:36 przez użytkownika
03.09.2012 / 21:18:03
Lubie Legie poniewarz ma mlodych pilkarzy ktorzy sa na poziomie ekstraklasy i sa przyszlascia dla Reprezentacji jak dla mnie jedyny taki club w ekstraklasie
toni
03.09.2012 / 21:04:03
brawo legia fantastycvznie pokazaliscie wiare i harakter do konca w 10 minut strzelic 3 gole w oststnie 10 minut . po mistrza marsz moze wy nie skompromitujecie polski i w koncu awansujecie do lm.
JacekSkiba1
Ilość komentarzy: 17
Oceny: -32
03.09.2012 / 21:49:47
(C)harakter. 10 minut w oststnie 10 minut... WTF. jest poczatek sezonu a ty sie spuszczasz juz?! do mistrza jeszcze daleka droga, drogi chlopcze
toni
04.09.2012 / 18:43:01
czochrar bryle, chlopcze .........maja potencjal i sa nr 1 kandydatem na mistrza , a z 10 minutami to pomylka, chlopcze mysle ze jestem niec starszy niz ty, poczatek sezonu a pozostali nie pokazali nic ani dla oka ani dla wyniku, masz przez ch ci napisze charakter.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Legia Warszawa - Podbeskidzie 03.09.2012 wynik: z dnia 03.09.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.