Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań

Zarejestrowany od: 1678 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: -20
21.10.2012 / 00:49:28
Angielska część kadry teraz twardo stoi na nogach ^^ Po takim meczu z Polską na narodowym nie straszna im żadna murawa!

/ -15
Ano. Powinno się skończyć 2:3, gdyby nie głupota Walkera. Wyrównany mecz, obie drużyny miały szanse. Chelsea sprzyjało szczęście i wygrali. No cóż panowie. Widzimy się za kilka miesięcy, tym razem przydałby się jednak pierwszy skład. Dzisiaj to było tak, jakby z Chelsea wyjąć Hazarda i Matę.
wieczorinho
Ilość komentarzy: 892
Oceny: +1093
21.10.2012 / 17:42:36
nie ma co zwalać na nieobecnych i gdybac jakby to oni dobrze zagrali a moze w rzeczywistosci bale zagralby daremnie i zebral jakas kartke za nurkowanie, poza tym u nas zabraklo naszej zywej legendy Terrego, a co do meczu wygralismy zasluzenie w 100% :)
HadesCOYS
21.10.2012 / 19:13:04
Mecz był wyrównany. Gdyby nie głupota Walkera, byłoby 2:3. No, ale chłopak ma 22 lata i jeszcze się ogarnie. Gdyby nie brak połowy naszej obrony mogłoby być lepiej.
P.S. znam siłę kasy i sezonowców, więc nie zdziwię się jak ten post też będzie przez nich zminusowany. ;D
wieczorinho
21.10.2012 / 20:16:22
w pewnym momencie posiadanie piłki wynosiło 67 do 33 % co rowniez przekladalo sie na ilosc stwarzanych sytuacji - tottenham gral dobrze tylko przez 12 minut wiec tak nie do konca byl to wyrownany mecz. w takim razie jest w wieku maty ktory wykazal sie wiekszym sprytem i ilorazem inteligencji nie tylko w tej akcji ale i w calym meczu :) a znasz sile kibicow ktorzy kochaja swoj klub na dobre i na zle od 12 lat ? z tego co piszesz widac ze niezbyt pozdrawiam :)
wieczorinho
21.10.2012 / 20:18:49
małe sprostowanie - walker ma 22 lata, myslalem ze 23 wiec mata jest jednak o ten rok starszy i co pokazal duzo madrzejszy :)
HadesCOYS
22.10.2012 / 15:43:55
Chelsea też jakoś wiele tych sytuacji nie miała. Posiadanie piłki to nie jest wszystko, czego powinieneś się nauczyć po zeszłorocznym półfinale z Barceloną. :) Chelsea była lepsza, ale takie gadanie, że Spurs grali 12 minut możesz zostawić Di Matteo. Może nie kibicuję Tottenhamowi 12 lat, ale 5 sezonów to też chyba nie jest źle? Szczególnie, że większość takich ludzi ma po 30+ lat. A to też nie jest tak jak piszesz o nieobecnych. Nie wszystkie kluby mają po 100 milionów w każdym okienku do wydania na nowych graczy. Może to być dla Ciebie dziwne, ale tak jest.
/ -38
Szkoda że tu się pokazuje bramki z poprzedniego sezonu i radoś AWb a nie di mateo co za ściema. Pozdrawiam jelenia który to dodał.
20.10.2012 / 15:46:01
Mecz ekstraklasa! Teraz graczy Chelsea czeka bardzo ciężki tydzień, miejmy nadzieje ze beda następne wygrane mecze!

Blue is the color!
wilku666
Ilość komentarzy: 353
Oceny: +3223
20.10.2012 / 15:44:28
Brawo Chelsea, swietna gra Maty i super gol cahilla, teraz pewnie Boas sie wkurza bo to on ich kupil
Man u zapraszam na Stamford Bridge :)
Salus
Oceny: +164
Chelsea Londyn Korona Kielce
20.10.2012 / 15:41:05
Ależ 'emocyje' ! I kolejna wygrana CFC <3
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn 20.10.2012 wynik: 2:4 z dnia 20.10.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.