Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań
Zarejestrowany od: 1618 dni
Ilość komentarzy: 707
Oceny: +3552
01.11.2012 / 01:36:34
Piekna bramka Bale'a! Tottenham przez caly mecz byl gora, az w koncu stracil 2 bramki w ciagu 3 minut(i to jeszcze pod koniec meczu), po prostu smiech..
HadesCOYS
Ilość komentarzy: 848
Oceny: +4140
01.11.2012 / 00:33:35
Śmieszne jest to, że po raz 12132123 w tym sezonie tracimy bramki w ciągu ostatnich 15 minut. Skład grał jaki grał, ale to jest żałosne. Przegrywać mecze(remis z Norwich w PL tym był) w końcówkach. Trzeba mieć nadzieję, że AVB coś na to poradzi.
wieczorinho
Ilość komentarzy: 892
Oceny: +1093
01.11.2012 / 00:15:23
brawo kanarki
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Norwich City FC - Tottenham Hotspur 31.10.2012 wynik: 2:1 z dnia 31.10.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.