Ilość komentarzy: 639
Oceny: +3789
Manchester United Legia Warszawa Polska
07.11.2012 / 13:26:33
To nie Real gral slabo,to Borussia grala bardzo dobrze,swietnie sie przesuwali i grali caly czas presingiem dlatego Real nie mogl rozwinac skrzydel,nie przepadam za Burussia,ale powinni byli wygrac ten mecz.
tomek_s85
Ilość komentarzy: 1481
Oceny: +3779
Olympique Lyon PSV Eindhoven
07.11.2012 / 08:00:32
A tego calego Callejona zadko widuje ale dobry jest skurwiel.
Karol1991
Zarejestrowany od: 1666 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +59
07.11.2012 / 07:57:18
Real ma pecha do niemieckich druzyn.....wczesniej Bayern Monachium teraz Borussia....a Lewy pokazuje ze jest nr 1 w Borussi.z jego udzialem obie brameczki.BRAWO!!!
tomek_s85
07.11.2012 / 07:54:39
Teraz to nie fart??? Barcelona napierdala przeciwnika 90 min strzela w ostatniej minucie i kibice (glupi) innych druzyn m.in. Realu pisza ze fart i w ogole...:) A teraz ?? Zagral Real dobrze 2 polowe strzelil bramke i to juz nie fart, tak?? Smieszni jestescie co niektorzy...
Salcos
Ilość komentarzy: 937
Oceny: +9674
Polska Real Madryt
06.11.2012 / 23:10:43
Nie no to jakaś klątwa. Właśnie się doczytałem, że Higuain doznał kontuzji i odpada na około 2 tygodnie. No to : Real bez lewej obrony, teraz bez napastników :D Stoperzy też narzekają na bóle pleców, Xabi to samo a krystyna gra coraz słabiej na ten moment. Panowie, już wkrótce, tak jak nigdy, wychowankowie dostaną szanse.... MASOWO :D
06.11.2012 / 23:17:30
Nominalnie Callejon nie jest chyba napastnikiem ze szpicy. Jest niezły ale jako zmiennik. To jest taki typ dobijacza, kiedy masz juz 3-0 wpuszczasz Callejona i masz 4-0 :) No ale to tylko 2 tygodnie, dadzą radę.
Real Madryt cr
Ilość komentarzy: 349
Oceny: +4271
Real Madryt Real Madrid II
06.11.2012 / 23:44:54
Callejon jest naturalnym zmiennikiem Di Marii na skrzydle i dobrze to powiedziałeś on dobija rywali. Ale muszę przyznać że nieźle sobie poradził dziś przez te 45 minu gry. Martwią mnie te kontuzje, przedtem 3 obrońców i Khedira teraz napastnicy :( A Ramos przechodzi samego sibie gra z kontuzją a pownien odpoczywać 2 tygodnie.
06.11.2012 / 23:09:57
A i powiem tyle, że Łukasz Piszczek był w tym meczu jednak lepszy od Roberta.
Majer99
06.11.2012 / 23:09:53
Znów kapitalne widowisko do oglądania już myślałem że bedzie powtóreczka końcówki meczu Realu z Man City ale Borussia dała rade bronić się przez całą drugą połowe . Zdecydowani faworyci do wyjścia z grupy
06.11.2012 / 23:07:54
Pierwsza połowa Realu słaba,ale druga to zupełna dominacja. Szczególne brawa należą się obronie BVB, kapitalna robota, wybijali nawet piłkę z lini bramkowej po akcji. Brawo!!
Szkoda że nie udało sie wygrać no cóż walczymy dalej. :D
Viscaelbarca77
Ilość komentarzy: 476
Oceny: +2652
Argentyna Lech Poznań Polska FC Barcelona
06.11.2012 / 23:00:13
i gdzie sa ci kibice realu ktorzy skreslali borrussie dortmund? Moze teraz nabierzecie pokory,gratulacje dla dortmundu wyrastaja na czarnego konia ligi mistrzow.to co zrobil dzis lukasz piszczek nie miesci sie w glowie po tym jak wyeliminowal cristiano ronaldo wnioskuje ze nie dani alves nie philip lahm a wlasnie piszczek jest najlepszym bocznym obronca. gosta88 to napewno ta sama oso ba?jesli tak to ludzie faktycznie sie zmieniaja, szacuneczek tylko czemu tak dlugo?.
06.11.2012 / 22:59:27
Beda jaja jak Borussia i Ajax wyjda z grupy.
~~HalaMadrid~~
Zarejestrowany od: 1678 dni
Ilość komentarzy: 707
Oceny: +3553
06.11.2012 / 23:02:22
O czym ty piszesz... Realowi i Borussi wystarczy po jednej wygranej, real nastepny mecz gra z ajaxem u siebie(pierwszy mecz 4:1), losy tej grupy jak dla mnie sa juz jasne.
Majer99
06.11.2012 / 23:16:33
Następny mecz gra Real z Manchesterem City na wyjeżdzie ale i tak wynik do przodu będzie
Kasza
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +1705
06.11.2012 / 22:53:45
Super BVB! Wielkie gratulacje, za to że nie pokonał was Real, a miał szansę dwukrotną na to! Dobry i punkt z Madrytu, teraz trzeba spokojnie wygrać z Ajaxaem i powalczyć z City, a może z pierwszego miejsca uda się wyjść. Znowu świetny mecz polaków- BRAWO!
Gosta88
06.11.2012 / 22:51:08
No niestety jestem rozczarowany remisem a powinniśmy wygrać, Borussia grała dobrą piłkę dzisiaj i w ostatnim meczu ogólnie byli lepsi w dwumeczu (z ciężkim bólem to pisze :( ) Dobry i remis ale powinniśmy to wygrać lecz nie zrobiliśmy tego, szacunek dla Borussi za walke i dla Realu jak zawsze... 1 Punkt jest i oby tak dalej z 1 lub 2 miejsca wyjdziemy ale niestety Ligi Mistrzów nie wygramy :( TYLKO NIE PISZCIĘ KOMENTARZY JADĄCYCH NA REAL BO NIE CHCĘ ZNÓW TYCH PRZYKRYCH RZECZY WAM PISAĆ :( HALA MADRID !!!!!!
Salcos
06.11.2012 / 22:50:35
Do tych osobników piszących o farcie - druga połowa meczu, dramatyczna obrona i ten wasz tzw. fart w bramce BvB. Ta bramka Ozila była zasłużona chociażby za tą ofensywę drugiej połowy. O Arbeloi to dosłownie szkoda słów, w pierwszej bramce zawinił a drugą strzelił samobójczą...