Shelby96
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +1
11.11.2012 / 19:32:33
Fartem to cie człowieku rodzice zrobili ;) Nie pisz że City jedzie całą ligę na farcie bo wygrywać w ostatnich minutach też trzeba umieć.. Zresztą jak byś widział mecz to byś zobaczył że było więcej dogodnych sytuacji..
11.11.2012 / 18:06:16
I nie wiem czy to był fart , ja wiedziałem , że Dżeko wejdzie i strzeli :D . Farta to ma United , które wygrywa ostatnio mecze w końcówce i doliczonym czasie , chociaż tak też trzeba umieć więc nie pisze tego negatywnie szacunek :)
MCFC
11.11.2012 / 18:02:07
Tak jak United i Arsenal w zeszłym :)
MCFC
11.11.2012 / 16:29:33
Dobry meczyk , przyjemnie się oglądało tylko te transmisje zacinające się co minutę denerwowały . Edin po raz kolejny świetny mecz z ławki <3 . C'mon City !
MCFC
11.11.2012 / 16:55:16
Ta minusujcie "fany" United :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Tottenham Hotspur 11.11.2012 wynik: 2:1 z dnia 11.11.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.