Ilość komentarzy: 1174
Oceny: +3188
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
22.11.2012 / 19:08:56
mowie to jako kibic wierny barcy karnego nie bylo , nie takie karne sie nie gwizdze!, ale rael awansowal z 2 miejsca a borusia z 1 nie ma co sie rozwodzic nad tym karnym
22.11.2012 / 15:16:47
Prosze bardzo : 1:22 , Aguero trzyma się za nogi . Jak widzimy w powtórce Arbeloa nawet paznokciem nie dotknął go w to miejsce. Cóż UEFA :]
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 930
Oceny: +6885
Polska Real Madryt
22.11.2012 / 09:06:45
Ku**a Kompany wywalal ronaldo rękami a sedzia nie widzal ja nie wieze a karnego na pewno nie bylo !!
Mati1996
Ilość komentarzy: 18
Oceny: -19
22.11.2012 / 08:16:51
Ja pierd*** jak tu byl karny to ja chyba niewiem. Aguero pedal symulant, tak sie wywalil jakbt go Arbeloa wykosil, a moze go ciukiem palca dotknal. KARNEGO NIE BYLO!!!!!
HALA MADRID
MCFC
Ilość komentarzy: 258
Oceny: +1304
22.11.2012 / 15:13:33
"Aguero pedał symulant" - haha , a nie widziałeś co robili piłkarze Realu ? Aguero nigdy się nie przewraca bez powodu jakbyś nie wiedział "znafco" .
tomo-zap
Ilość komentarzy: 502
Oceny: +8593
22.11.2012 / 00:03:42
ja nie wiem jak sędzia tam karnego zobaczył, 5 razy sobie oddtworzyłem tą sytuację i nie widzę niczego
miroszek
Zarejestrowany od: 1634 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +58
21.11.2012 / 23:07:39
Jak załuje ze ogladałem city zamiast dortmundu. Jaki super mecz? dortmundu to sie zgodze :) był taki okres w meczu ze praktycznie co minuta faul, a real od 15 minuty to juz zaczał pomalutku grac na czas...a reakcja murinio na doliczone 5 minut bezcenna. Po raz kolejny city przynosi wstyd Angielskiej piłce, u siebie mogli dac z siebie znacznie wiecej i przynajmniej powalczyc
MCFC
22.11.2012 / 07:08:11
Mam 3 opcje . Albo jesteś takim znawcą , lub oglądałeś inny mecz , a może jesteś po prostu pojebany .
miroszek
Oceny: +58
21.11.2012 / 23:11:13
Powalczyc...czyli po czerwonej kartce postawic wszystko na atak i zaatakowac cała 11
Salcos
Ilość komentarzy: 841
Oceny: +8890
21.11.2012 / 22:41:17
Jakie hejty? MC walczyło do końca. Odpali bo odpadli ale szacunek im się należy. Real bardzo nie skuteczny ale jakoś się specjalnie nie spinali w tym meczu na wygraną. Po golu zdecydowanie oddali pole City. Godnie odpaść też trzeba potrafić więc szacunek dla City a Silva to magik, nie wiem co za kretyn go nie przyjął do RM bo niby za niski był.
miroszek
Oceny: +58
21.11.2012 / 23:14:36
Salcos...ty chyba nie wiesz jak sie walczy do konca, a zwłaszcza jak grali z przewaga zawodnika mogli zaatakowac znacznie mocniej...oczywiscie ze grali i walczyli bo musieli, za to im placa, ale mogli znacznie wiecej pokazac, jak na ta klase zawodników. Nie jakes tam podbeskidzie czy belchatów tylko city naszpikowane gwiazdami, na boisku tego az tak bardzo nie było widac
MCFC
21.11.2012 / 22:49:25
Silva wrócił i City gra ! Chelsea straci trochę bramek :)
21.11.2012 / 22:39:20
Mecz super . Komentatorzy zajebiści dawno tak się nie uśmiałem , to co oni gadali było boskie :) Każdy ich tekst i te odgłosy beka :D Po każdej akcji jakiś tekst , tyranie poszczególnych zawodników i hejt na sędziego :D City niech się skupi lepiej na lidze bo teraz ciężkie mecze .
21.11.2012 / 22:52:13
"Słuchaj Sergio musiałem Cię zmienić nie denerwuj się" albo "Gdyby Dzeko tam był , on ma dłuższą ... nogę"
Salcos
21.11.2012 / 22:43:55
Najlepsze było jak Mourinho z poważną miną czeka za sędzią i patrzy ile czasu doliczą. Sędzia podnosi tablicę a tam 5 minut i Mourinho mega-wkurw. Komentatorzy niezły pocisk mieli :D No i hejt na sędziego przedni ;D
21.11.2012 / 22:48:37
United i tak odpadnie w 1/8 obojętnie na kogo trafi :) Nie mówię tego złośliwie bo mam duży szacunek to United .
lukasq
Ilość komentarzy: 589
Oceny: +358
22.11.2012 / 09:37:08
Man U juz odpadlo tylko jeszcze o tym nie wie : )
MCFC
21.11.2012 / 22:52:51
do*
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Real Madryt 21.11.2012 wynik: 1:1 z dnia 21.11.2012 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.